שבעה קטינים ומנהלת המלון נעצרו בחקירת האונס באילת

מנהלת מלון "הים האדום" חשודה בשיבוש חקירה ואי מניעת פשע. במשטרה אומרים שהחוקרים השיגו בימים האחרונים חומרים רגישים המפלילים חלק מהחשודים במעשים

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אחד העצורים בבית משפט השלום באשקלון, היום
אלמוג בן זכרי

המשטרה עצרה היום (ראשון) לחקירה שבעה קטינים תושבי הדרום בחשד למעורבות באונס הקבוצתי של בת 16 במלון "הים האדום" שבאילת לפני כשבועיים. בנוסף, מנהלת "הים האדום" נעצרה בחשד לשיבוש הליכי חקירה ואי מניעת פשע. מחר תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרם של השמונה. במשטרה אומרים שהחוקרים השיגו בימים האחרונים חומרים רגישים המפלילים חלק מהחשודים במעשים. 

שבעת העצורים היום מצטרפים לארבעה נוספים שנעצרו עד כה בחשד למעורבות באונס הקבוצתי: שני בני 27 שנעצרו בשבוע שעבר ושני קטינים בני 17 שנעצרו אתמול. במשטרה הגדירו את בני ה-27 חשודים מרכזיים, שנגדם יש ראיות מלבד צילומי האבטחה מהמקום. מעצרו של אחד מהבגירים הוארך היום עד ליום חמישי, ומעצרם של שני הקטינים שנעצרו אתמול הוארך היום עד ליום שלישי. 

"הקטינה בגבורה מסרה עדות שככל שעוברים הימים מבינים שהעדות שלה אמינה ומחוזקת על ידי חומרי החקירה שנאספים על ידנו", אמר ל"הארץ" גורם במשטרה, "מי שרואים את החומרים בתיק הזה זה קובץ קטן מאוד של חוקרים, גם בתוך צוות החקירה יש מידור של חלקם". 

מלון הים האדום באילתצילום: ליאב פלד

אורח שהגיע למלון ביום בו על פי החשד בוצע האונס סיפר ל"הארץ" כי הוטרד מהתנהלות המלון והמנהלת שלו. הוא סיפר שצעירים הרעישו במלון בלילה ועישנו ושתו בבריכה, וכאשר התלונן על כך בפני המנהלת "התשובה שלה היתה 'אם יש לך בעיה, אתה יכול להתלונן אצל הפקחים העירוניים, אני לא בודקת אותם'". לדבריו, הוא העיר לה "על כל הנושא הזה של הרעש, השתייה בבריכה, ואנחנו עם ילדים קטנים, אמרתי לה שלפחות תטפל בזה שלא יעשנו בתוך המים, זה מגעיל. היא אמרה 'לא נעים לכם, אתם יכולים לעזוב. זה מה שיש, רעש יהיה לך גם היום בלילה, רעש יהיה גם מחר, זה מה שיש'".

מהמשטרה נמסר כי הגיעו להערכה של מספר החשודים המעורבים באונס הקבוצתי, וכעת הם פועלים לזהותם. מקור במשטרה מסר כי מדובר במספר דו-ספרתי, אך לא פירט מעבר לכך. הנערה היתה במצב מטושטש ואומרת שאינה יודעת מה המספר המדויק של החשודים באונס. אחד החשודים טען ש-30 איש לקחו חלק במעשים, אך במשטרה מטילים בכך ספק. עם זאת, נמסר כי כל הטענות נבדקות.

לפי גורם המעורה בחקירה, מצלמות האבטחה במלון תיעדו תנועה ערה של אנשים מחוץ לחדר שבו שהתה הנערה, וכמה מהם נכנסו לשם. בנוסף, בהתכתבות שנתפסה בטלפון הנייד של אחד העצורים הבגירים נכתב לנערה כי האונס צולם. המשטרה פועלת על מנת לאתר את הסרטונים, אם הם קיימים - ולמנוע את הפצתם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ