המשטרה: חשוד באונס באילת התחזה לחובש, הציע עזרה לנערה - ואז אנס אותה

הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתבי אישום נגד 11 חשודים, ארבעה מהם יועמדו לדין בגין באונס. לפי החקירה, הנערה שתתה אלכוהול ומעדה במסדרון, ואז שניים מהחשודים ניצלו את מצבה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אחד החשודים באונס מובא להארכת מעצר בבית משפט השלום באשקלון, בשבוע שעבר

הפרקליטות צפויה להגיש מחר (רביעי) כתבי אישום נגד 11 חשודים בגין מעורבות באונס בת 16 באילת בחודש שעבר. ארבעה מהחשודים - שני בני 27 מחדרה ושני אחים קטינים מהמועצה האזורית לכיש - צפויים לעמוד לדין בגין אונס. השאר צפויים לעמוד לדין בגין מעשים מגונים, סיוע לבעילה ואי-מניעת פשע, בהתאם לחלקם באונס. הפרקליטות לא צפויה להגיש כתב אישום נגד מנהלת מלון הים האדום, שבו אירע האונס, שנעצרה בחשד לאי-מניעת פשע ושיבוש חקירה. לפי החקירה, המנהלת, וגם שני בעלי תפקידים נוספים במלון, היו ליד החדר בזמן שחלק מהחשודים היו בחדר עם הנערה.

מהחקירה עולה כי הנערה הגיעה לאילת ב-12 באוגוסט עם חברותיה ולנה בדירה שכורה. יומיים לאחר מכן ביקרה חברים במלון הים האדום, ונפגשה גם עם כמה נערים שלא הכירה. הנערה שתתה עמם אלכוהול עד שהגיעה למצב של חוסר שליטה. היא ביקשה ללכת לשטוף את פניה במקום נקי, כיוון שהחדר שבו היו היה מלוכלך. מצלמות האבטחה במלון תיעדו אותה מועדת במסדרון ונעזרת באחרים כדי ללכת.

מלון הים האדום באילת, לפני כשבועייםצילום: ליאב פלד

בזמן שהנערה הלכה במסדרון ראו אותה החשודים הבגירים. לפי החשד, קודם לכן אחד מהם פנה אליה בבריכה, אך היא אמרה לו שהוא מבוגר מדי בשבילה. החוקרים סבורים כי השניים ראו את מצבה לאחר ששתתה אלכוהול והחליטו לתקוף אותה מינית. מהעדויות בתיק עולה כי אחד מהם אמר שהוא חובש והציע לסייע לה. אז הם הובילו אותה לחדר 216 במלון, שם אירע האונס שנמשך כשעה. לפי החשד, באותו זמן התאספו במסדרון 16 נערים, ששלחו אלה לאלה הודעות לאחר שהנערה הוכנסה לחדר. חלק מהחשודים נכנסו לחדר באותו זמן, ולפי החשד שניים מהם אנסו אותה.

מהעדויות עולה כי החשודים הבגירים אמרו לחברה של הנערה ללכת לקנות שמפו וסבון כדי שתוכל לשטוף אותה. כשהחברה חזרה היא ראתה שחלק מהחשודים ערומים ושאחד מהם מנצל את מצבה. לדבריה, היא ניסתה לעזור לה ולסגור את דלת החדר כדי למנוע מהנערים להביט פנימה, אך לא הצליחה. בהמשך קראה החברה לאחד הנערים, שעזר להוציא את הקורבן מהחדר. הפרקליטות צפויה להעמיד לדין את הנער על מעשיו בשלב מוקדם יותר. במשטרה לא מטילים אחריות פלילית על החברה, והחוקרים התרשמו כי היא לא הבינה בדיוק מה קרה בחדר.

לפי החקירה, הנערה לא זכרה את האונס, עד שלמחרת כמה חשודים שלחו לה הודעות. אחד מהם רצה להיפגש עמה וסיפר לה מה קרה. הוא אמר לה כי היא קיימה יחסי מין עם 30-20 אנשים, ושחלקם צילמו אותה. בעקבות דבריו היא החליטה להגיש תלונה במשטרה, ועשתה זאת למחרת כששבה לביתה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ