פעיל ימין נעצר לאחר שהפגין באזור אסור מחוץ לביתו של מנדלבליט

מתווה ההפגנות בפתח תקוה קובע כי אין להפגין מתחת לביתו של היועץ המשפטי לממשלה. גם אתמול הפגין הפעיל, רן כרמי בוזגלו, בסמוך לבית היועץ, ואמר כי הוא "חלק מההפיכה השלטונית האלימה"

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כרמי בוזגלו בהפגנת תמיכה בנתניהו בירושלים, בשנה שעברה
בר פלג
בר פלג

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו נעצר הערב (שלישי) לאחר שהפגין מתחת לביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, בניגוד למתווה ההפגנות שנקבע על ידי בג"ץ והמשטרה. הוא נחקר בתחנת פתח תקוה בחשד להפרת הסדר הציבורי ותנאי המחאה במקום.

כרמי בוזגלו החל להפגין בסמוך לביתו של היועץ אתמול, יחד עם כמה מפגינים נוספים. במשדר פייסבוק מההפגנה אתמול אמר כרמי בוזגלו כי "מנדלבליט הוא חלק מההפיכה השלטונית האלימה. הוא ורק הוא אסר לחוקק תקנות להגביל את ההפגנות וההתפרעויות, ושתבינו - מדובר על טרור שהשמאל החתרני זורע ברחובות והשוטרים המסכנים נאלצים לציית לפקודות שלו".

לאחר מכן קרא במגפון לעבר ביתו של היועמ"ש: "מנדלבליט עוכר ישראל... אנחנו לפני יום הכיפורים, רד ותבקש סליחה. תשפוך הכל, מי סוחט אותך? ממי אתה מקבל פקודות?"

בחודש שעבר זומן כרמי בוזגלו לחקירה לאחר שהציג בכיכר רבין מיצב אמנותי לכאורה שבו תמונות כמה בכירים במערכת המשפט, בהם מנדלבליט, ואחר כך צייר עליהם דם. לפני כשנתיים הוא עוכב לאחר ששיגר עפיפון בוער לעבר רצועת עזה. העפיפון צנח בשטח ישראל וגרם לשריפה קטנה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ