תושב ת"א נאשם שאיים ברצח ובפגיעה מינית על נתניהו, בני משפחתו ושוטרים

עדן עאודי צייץ בטוויטר: "נתניהו ישכול גם את בניו ואשתו... נשרוף חיים שוטרים אלימים". בחקירותיו הביע חרטה על הדברים. המשטרה: "דבריו מעלים חשש כי ייקח את החוק לידיו

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתניהו בישיבה לזכר רבין במליאת הכנסת, בשבוע שעבר
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

המשטרה הגישה אתמול (שלישי) כתב אישום כנגד תושב תל אביב בגין איומים ברצח ובפגיעה מינית כלפי ראש הממשלה, בני משפחתו ושוטרים. יחידת הסייבר של להב 433 פתחה בחקירה נגד החשוד, עדן עואדי, בעקבות 16 ציוצים שפרסם בשני חשבונות טוויטר.

בספטמבר צייץ עואדי, בהקשר להפגנות מול מעון ראש הממשלה: "אני רוצה לראות שוטר מרים יד... אבל נלך לו לבית בזמן ההפגנה, נזיין את אשתו והילדים ונצלם את זה גם, ואז נשלח לו לפלאפון". באוקטובר כתב בתגובה לציוץ בעניין נתניהו: "נתניהו ישכול גם את בניו ואשתו או שישכלו אותו וכל תומכיו ימותו כמו היהודים בשואה... צריך לרצוח אתכם, אני מסית לאלימות ולרצח כל בן זונה מושחת כמו ביבי, מירי רגב ומיקי זוהר. אתם ניאו נאצים פלסטינים מסריחים. צריך לזיין אתכם נגיע אליכם אישית או שתתפטרו". בציוץ נוסף כתב: "אנחנו נמצא שוטרים, נעקוב אחריהם לעבודה, נגיע אליהם הביתה, נרצח להם ת'ילדים, נאנוס להם את הנשים ונשרוף אותם חיים (רק שוטרים אלימים)".

החקירה נגד עואדי נפתחה בעקבות תלונה שהגיש קצין הכנסת. בחקירותיו הביע חרטה על הדברים והתנצל עליהם. "התנהגותו של הנאשם מראה על זלזול בוטה ברשיות אכיפת החוק תוך איומים על העומדים בראש המדינה", נכתב בבקשת המשטרה לשחרר אותו ממעצר בתנאים מגבילים. "דבריו מעלים חשש כי ייקח את החוק לידיו ויממש את איומיו וחשש כי ירהיב עוז לקחת את החוק לידיו ולממש את איומיו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ