מתקין דוודים בן 60 נפל מקומה שישית בתל אביב ומת

מהמשטרה נמסר שהמתקין נפל כשדוד החליק מידו ומידי פועל נוסף שעבד עמו. היום נפצעו באורח קשה פועלי בניין באתרים בשדרות ובירושלים, שהחברות המפעילות אותם קיבלו שורה של צווי בטיחות

לי ירון
לי ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זירת התאונה בתל אביב, היום
לי ירון
לי ירון

מתקין דוודים כבן 60 נפל היום (שני) מקומה שישית בבניין בתל אביב ומת. מהמשטרה נמסר כי המתקין נפל בזמן שהתקין דוד עם עובד נוסף והדוד נפל מידיהם. צוות של מגן דוד אדום הוזעק לבניין וקבע את מותו של המתקין במקום. עם מותו של המתקין עלה מספר ההרוגים בתאונות עבודה מתחילת השנה ל-53.

לצד זאת, שני פועלי בניין נפצעו היום באתרים בשדרות ובירושלים. לפי משרד העבודה, בשדרות נפצע באורח קשה פועל באתר בנייה של חברת "גלעד מאי", ששמה הועברה לרשם הקבלנים כבר באוקטובר בשל ריבוי צווי בטיחות באתריה. בירושלים נפצע באורח קשה פועל בן 35 שלבנה נפלה על ראשו. אתר זה מנוהל על ידי חברת‎ "באזא פרויקטים בע"מ", שבשנה האחרונה הוצאו לה כמה צווי בטיחות, בין היתר באתר שבו נפצע הפועל.

כמו כן, מנופאי באתר בנייה של חברת "בר ים ביצוע ובנייה" בראשון לציון עוכב היום לחקירה בחשד שעבד בהיותו שיכור. אנשי מינהל הבטיחות במשרד העבודה הגיעו לאתר לאחר שהועברה אליהם תמונה של המנופאי שותה משקה חריף על המנוף. בבדיקת ינשוף שעבר נמצא שהוא שרוי תחת השפעת אלכוהול. לפי מינהל הבטיחות, בתום חקירת המשטרה יובא המנופאי לשימוע לפני שלילת רישיונו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ