מת תינוק בן ארבעה חודשים שהוריו חשודים כי התעללו בו

התינוק אושפז בבית החולים ברזילי באשקלון בשבוע שעבר במצב קשה. אתמול קבעו רופאי בית החולים ברזילי כי התינוק מת מוות מוחי. המשטרה: ההורים חשודים בין היתר בעבירת המתה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בית החולים ברזילי, בינואר
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

התינוק בן הארבעה חודשים שהוריו חשודים שהתעללו בו מת היום (שני) בבית החולים ברזילי באשקלון. אתמול קבעו הרופאים כי התינוק מת מוות מוחי, לאחר שפונה בשבוע שעבר לבית החולים במצב קשה עם חבלת ראש.

מבית החולים ברזילי נמסר כי "אתמול בשעות הבוקר נקבע מוות מוחי לפעוט בן הארבעה חודשים, אשר אושפז לפני כשבוע בטיפול נמרץ ילדים עם חבלת ראש קשה. לפני כשעה קלה נדם ליבו של הפעוט. הודעה בנושא נמסרה למשפחה".

מהמשטרה נמסר היום כי חקירת ההורים ממשיכה תחת חשד לעבירת המתה. ההורים נעצרו בשבוע שעבר ונותרו במעצר במהלך סוף השבוע, ושלשום הוארך מעצרם שוב בארבעה ימים. במהלך הדיון להארכת מעצרם, הציגו נציגות המשטרה חלופת הודעות בין ההורים, שלדבריהן מוכיחות כי הם היו מודעים לחבלות שהופיעו בגופו של בנם. "כשקילחתי אותו לפני כמה ימים ראיתי זה ועכשיו זה נהיה יותר כהה", כתבה האם לאב, והוא השיב לה: "הוא קיבל מכה שם. זה לא ממאמץ. זה סימן שמתאחה ממכה".

לטענת סנגורה של האם, עו"ד שרון וקנין, הודעות אלו לא מוכיחות מסכת התעללות וכי הן תהיות טריוויאליות של הורים. "הורים לילד ראשון חרדתיים, שמים לב לכל דבר", אמר. שופטת בית משפט השלום, דורית בונדה, קבעה כי הודעות אלו מחזקות את החשד נגד ההורים, וציינה כי בתיק ישנה חוות דעת רפואית שקבעה כי מקור החבלות שמהן סבל הילד אינו תאונה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ