גבר נכנס לביה"ח אסף הרופא, ירה למוות בבת זוגו החולה הסופנית, והתאבד

בן 76 ירה בבת זוגו בת ה-74, חולה המאושפזת במצב קשה בבית החולים. הגבר עבד כמאבטח והחזיק ברישיון לשאת נשק. במשטרה חושדים כי הירי בוצע בניסיון לגאול את האישה מייסוריה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בית החולים אסף הרופא, היום

גבר בן 76 ירה למוות היום (שלישי) בבת זוגו בת ה-74, חולה סופנית המאושפזת בבית החולים אסף הרופא במצב קשה, ושם קץ לחייו. במשטרה בודקים את החשד כי הרקע לירי הוא מחלתה של האישה ורצון לסיים את חייהם במשותף. טרם התבררו פרטים נוספים על התקרית, ולא ידוע אם הירי אירע לבקשתה של האישה או על דעתו של הגבר בלבד. הזוג לא היה מוכר לרווחה. 

בני הזוג התגוררו בלוד, ויש להם ילדה אחת. הגבר עבד כמאבטח והחזיק ברישיון לשאת נשק. מנהלת בית החולים אסף הרופא, ד"ר אסנת לב-ציון קורח, סיפרה כי הגבר "נכנס עם רישיון לנשק, ולכן המאבטחים אישרו לו להיכנס". מבית החולים נמסר כי יבצעו תחקיר ויבדקו אם הגבר הציג את רישיונו למאבטחים.

האישה שהתה במחלקה הנוירולוגית ביומיים האחרונים, וחולה שהיה בחדר הסמוך נשרט ברגלו מקליע שחדר את הקיר - כך נמסר מבית החולים. ד"ר לב-ציון קורח הוסיפה כי "בחדר היו שתי מטופלות נוספות, שהיו עדות לאירוע". 

אנשים שהיו באזור בזמן התקרית אמרו שבגלל הקול הרועם הם חשבו שמדובר בפיצוץ כלשהו. נעם ביטון סגל, שאושפז סמוך לשם, אמר כי "שמענו פיצוץ והתקרבתי לחדר. ראיתי אישה מבוגרת עם חור קליע בראשה והבחור עמד לידה וירה לעצמו בראש". הוא הוסיף: "זה מחזה מטורף. גלעד הרופא של המחלקה ביקש שאקרא מהר לצוותים לעשות החייאה רצתי בפרוזדור צעקתי להם שיש ירי בחדר והם רצו אבל לא הצליחו לעשות כלום".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ