20 שנות מאסר נגזרו על ראש מועצת ג'וליס לשעבר, שרצח את תושב המועצה

סלמאן עמאר הורשע בכך שירה שבע פעמים בתושב המועצה שהיה מסוכסך עמו בשנת 2016. ביום הרצח חסם הקורבן את רכבו של עמאר וניסה לחבוט בו באלה. הפרקליטות ביקשה לגזור עליו מאסר עולם, אך בית המשפט קבע כי נסיבות הרצח לא מחייבות זאת

נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ראש מועצת ג'וליס לשעבר סלמאן עמאר בבית המשפט המחוזי בחיפה, ביולי
נעה שפיגל

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (שלישי) 20 שנות מאסר על ראש המועצה המקומית ג'וליס לשעבר, סלמאן עמאר, שרצח את תושב המועצה. בית המשפט גזר על עמאר גם 12 שנות מאסר על תנאי וקבע כי עליו לפצות את משפחת הנרצח ב-258 אלף שקלים.

עמאר הורשע ביולי בכך שרצח ב-2016 את תושב ג'וליס מוניר נבואני, בעת שהיה ראש המועצה, בעקבות סכסוך שפרץ ביניהם. ביום הרצח חסם נבואני את רכבו של עמאר בחניית המועצה וניסה לחבוט בו באלה. עמאר ירה בנבואני שבע יריות בראשו ובפלג גופו העליון. כשעתיים לאחר הירי, שתועד במצלמות האבטחה, הגיע עמאר לתחנת המשטרה בליווי עורך דינו והסגיר את עצמו. הרקע לסכסוך בין השניים נאסר לפרסום. לאחר הרצח עזבו עמאר ובני משפחתו את ג'וליס מחשש שיפגעו בהם כנקמה.

הפרקליטות ביקשה לגזור על עמאר מאסר עולם, אולם בית המשפט קבע כי הרצח בוצע ללא תכנון מוקדם. לכן, החליט, לא מתקיימות נסיבות מחמירות המחייבות הטלת מאסר עולם. הפרקליטות הודיעה שתשקול להגיש ערעור לבית המשפט העליון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ