חמישה מואשמים באונס בת 17 באשקלון, העליון התיר לפרסם את שמותיהם

אהרון משה זינו, אביב אוחיון, יצחק ממו, ליאור שמחון ודניאל דנילוב ערערו על החלטת המחוזי לפרסם את שמם, אולם היום חזרו בהם מהערעור. לפי כתב האישום זינו, שהיה בן זוגה של הקטינה, עודד את הנאשמים האחרים וסיפק לה סמים קשים

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית המשפט המחוזי בבאר שבע, באוגוסט
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

כתב אישום הוגש נגד חמישה נאשמים בגין אונס קבוצתי ומעשי סדום של קטינה באשקלון. הנאשמים אהרון משה זינו (בן 20), אביב אוחיון (23), יצחק ממו (24), ליאור שמחון (29) ודניאל דנילוב (20), ערערו תחילה על החלטת ביהמ"ש המחוזי לפרסם את שמותיהם, אולם בדיון שנערך היום (רביעי) בבית המשפט העליון הם חזרו בהם מהערעור והעליון התיר לפרסם את הפרטים. לכל החמישה עבר פלילי.  

לפי כתב האישום שהוגש בתחילת החודש, לפני כחצי שנה תקפו הנאשמים את הקטינה, בת 17, תוך קריאות גנאי לעברה בעת ששהו בדירה באשקלון. כמו כן עולה מכתב האישום כי זינו, לשעבר בן זוגה של הקטינה, עודד את הנאשמים האחרים ואף תיעד את המקרה. 

בד בבד סיפקו ארבעה מהנאשמים - זינו, ממו, שמחון ודנילוב - לקטינה במשך שבועיים סמים מסוג קריסטל, אקסטה ואסיד בתדירות יומיומית. במהלך השבועיים האלו ביצע זינו לפי כתב האישום מעשה סדום בקטינה בניגוד לרצונה ואף תקף אותה כשרצתה לעזוב את המקום.

בחודש שעבר אמרה שופטת בית משפט השלום באשקלון, דורית בונדה, על זינו כי "הקטינה היתה בת זוגו והוא על פי החשד עשה בה כרצונו, נהג בה כרכושו הבלעדי והעביר אותה מיד ליד". 

אוחיון ריצה בעבר תקופת מאסר. בין השאר הורשע ‏בתקיפה, איומים, הפרעה לשוטר, ניסיון פריצה לרכב, גניבה והטרדת עד. נגד הצעיר הוגש כתב אישום בגין סחר בסמים, לאחר שנעצר במבצע משטרתי. לפי כתב האישום, הוא מכר לסוכן המשטרה קוקאין כמה פעמים.

נגד זינו הוגש כתב אישום בגין נהיגה ללא רישיון. נגד ממו הוגש כתב אישום בגין שוד בנסיבות מחמירות והחזקת סכין שלא כדין. נגד שמחון הוגש כתב אישום בגין החזקת סמים, לאחר שנתפסו ברשותו מאות גרמים של קנאביס. נגד דנילוב הוגש כתב אישום בגין הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והחזקה ושימוש בסמים שלא לצריכה עצמית.

עורך הדין ליאור רונן, המייצג את יצחק ממו, מסר בתגובה על כתב האישום: "מרשי בחור צעיר שמסר את גרסתו המלאה ליחידה החוקרת. לצערי טרם קיבלנו את כלל חמרי החקירה. לאחר שנלמד את חומרי החקירה נגיב לאישומים בבית המשפט". ממו הכחיש את החשדות המיוחסים לו כשנעצר, ואף טען שמעולם לא היה בדירה שבה הותקפה המתלוננת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ