המשטרה: החשוד המרכזי בתקיפה המינית של בת ה-10 מכחיש, אך קשר עצמו לזירה

החשוד הודה שפרץ לביתה הילדה אך הכחיש כי ביצע בה מעשה סדום. מהמשטרה נמסר כי ישנן ראיות הקושרות אותו לתקיפה. מחר יוגשו הצהרות תובע נגדו ונגד שני חשודים נוספים בפריצה, בן 21 ובן 16

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניידת משטרה בדרום. השלושה חשודים בכמה פריצות באזור בתקופה האחרונה
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בן 17 החשוד בתקיפה מינית של בת עשר ביישוב בדרום קשר את עצמו לפריצה לביתה של הילדה, שאירעה בסוף החודש שעבר. המשטרה עצרה בתחילת החודש בן 21, בן 17 ובן 16 מביר הדאג' שבנגב בחשד למעורבות בפריצה לביתה של הילדה. מחר יוגשו הצהרות תובע נגד השלושה.

לפי המשטרה, ב-30.1 לפנות בוקר התקבל דיווח על חשד לפריצה בביתה של הילדה. כשהשוטרים הגיעו למקום, התברר כי הותקפה מינית. הילדה סיפרה להוריה כי שני פורצים נכנסו לחדרה, וכי אחד מהם נשק לה וביצע בה מעשה סדום. מחקירת המשטרה עולה כי הפורצים הם שני הקטינים, וכי בן ה-17 ביצע את מעשה הסדום. לפי המשטרה הילדה צעקה והעירה את אביה, שרדף אחרי שני החשודים, בעוד בן ה-21 המתין להם ברכב.

החשוד המרכזי מכחיש כי ביצע מעשה סדום, אך ישנן ראיות הקושרות אותו לתקיפה. חשוד נוסף הודה שהיה במקום. לשלושה אין עבר פלילי, והם חשודים בכמה פריצות באזור בתקופה האחרונה.

עורכת דינו של בן ה-17 אישרה כי הוא הודה שהיה בביתה של הילדה, אך הכחיש שביצע מעשה סדום. עו"ד יוסי לין, המייצג את בן ה-21 שחשוד רק בפריצה, מסר כי "מרשי מכחיש את כל החשדות נגדו. אין לו קשר לפרשה הזו כלל , והדברים יתבררו בבית המשפט".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ