מאסר עולם ו-15 שנים נגזרו על אזרח אריתריאה שרצח ואנס את בתה של זוגתו לשעבר

טספברהן טספסיון הודה והורשע שתקף מינית וחנק למוות את בתה ה-12 של גרושתו שנפרדה ממנו עקב אלימות שנקט כלפיה. לפני הרצח אמר לאם: "אל תדאגי, אני אראה לך"

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טספסיון בבית המשפט, בנובמבר 2018
בר פלג
בר פלג

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר (ראשון) מאסר עולם ועוד 15 שנים על טספברהן טספסיון, שאנס ורצח את בתה של זוגתו לשעבר. טספסיון, אזרח אריתריאה בן 36, הודה והורשע שרצח את הילדה בת ה-12 לפני כשנתיים. ביהמ"ש קבע כי העונש יחפוף חלקית, וגזר עליו גם פיצויים לאם בסך 258 אלף שקל.

הרצח אירע בנובמבר 2018, חמישה חודשים לאחר גירושיו של טספסיון מהאם. הוא הגיע לבית השתיים בתל אביב כשהאם לא היתה בו, הכה את הילדה, אנס אותה וחנק אותה למוות. גופתה נמצאה כעבור שעות, כשאמה חזרה הביתה. הוא נמלט ונלכד כעבור יומיים.

בני הזוג נפרדו בעקבות אלימות פיזית וכלכלית שנקט טספסיון כלפי זוגתו דאז. לאחר הגירושים היא חששה כי הוא ישוב לנהוג באלימות כלפיה, החליפה מנעולים בדלת דירתה וביקשה משכניה שלא להכניסו לבניין.

טספסיון נהג לעקוב אחר בת זוגו לשעבר ואף לארוב לה. יומיים לפני הרצח נכנס לדירתן בזמן שהאם לא היתה בבית, והתעמת עם בתה. למחרת ארב פעם נוספת לבת זוגו לשעבר, התקשר אליה ואמר לה: "אל תדאגי, אני אראה לך. אל תדאגי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ