תושב הנגב בן 17 נאשם בתקיפה מינית של בת עשר שפרץ לביתה

לפי הפרקליטות, הנאשם נמלט מהמקום אחרי שהילדה קראה לאביה. נגדו ונגד שני שותפיו לפריצה מוגש במקביל כתב אישום בגין שורת פריצות ועבירות רכוש באזור הדרום

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניידת משטרה בנגב
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

תושב הנגב בן 17 מואשם שתקף מינית ילדה בת עשר שפרץ לביתה יחד עם שני חשודים נוספים. כתב האישום מייחס לו עבירות של מעשה סדום ומעשה מגונה כלפי קטינה מתחת לגיל 16 שלא בהסכמתה החופשית, התפרצות למקום מגורים וגניבה.

לפי הפרקליטות, הנאשם הגיע עם שני שותפיו, אחד מהם בן 16 והשני בגיר, לבית משפחתה של הילדה ביישוב בדרום באישון לילה. בשלב זה נותר הבגיר ברכב, והנאשם ובן ה-16 פרצו לבית, בזמן שיושביו ישנו בחדריהם. הפרקליטות טוענת בכתב האישום כי במהלך חיפוש אחר חפצי ערך הגיע הנאשם לחדר שבו ישנה הילדה יחד עם אחיה.

עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם נשכב ליד הילדה, שהיתה ערה, נשך וליקק אותה בפניה. בשלב זה קראה לו הילדה לעזוב את המקום והוא תקף אותה. הילדה צעקה וקראה לאביה, והנאשם והנער הנוסף נמלטו מהמקום. במנוסתם לקחו עמם כסף מזומן בסכום של 50 שקלים, בטרם נכנסו לרכב ונסעו.

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשה צוין כי נגדו ונגד שני שותפיו מוגש במקביל כתב אישום על ידי מחלקת התביעות במשטרה, בגין עבירות רכוש רבות.

השלושה — הבגיר שבהם, בן 21, תושב ביר הדאג' ושני האחרים תושבי אזור נווה מדבר — נעצרו לפני כשבועיים בחשד לשורת פריצות באזור הדרום. כמה עשרות תושבי הנגב הפגינו מול בית המשפט בבאר שבע בעת הגשת כתב האישום היום.

עו"ד רוני אלוני סדובניק, המייצגת את משפחת הילדה, מסרה כי בני המשפחה "מצפים מהפרקליטות לאחד את כתב האישום ולתקן אותו כך שכל העבירות, גם ההתפרצויות שהוגשו בנפרד, ייכללו בכתב האישום המאוחד. רק כך ניתן להבין את גודל המסוכנות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ