אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד מאיר אלפסי, תושב באר שבע בן 31, זכיין של רשת "קפה קפה" בעיר, בעבירות של אונס, מעשה סדום ומעשה מגונה כלפי שש נשים. בית המשפט לא התיר לפרסם בכמה מהנשים, לפי כתב האישום, ביצע אלפסי כל אחת מהעבירות. המעשים בוצעו לאורך שנים, וחלק מהמותקפות היו עובדות שלו. על פי הפרטים שאושרו לפרסום, אחת הנפגעות היתה בת 17 בעת שאלפסי תקף אותה מינית. היתר היו בגילים 22-18.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע אישר את בקשת הפרקליטות לאסור את פרסום כתב האישום כלשונו, אך התיר לפרסם את תמציתו. לפיה, בשנים 2019-2016, הכיר אלפסי את הנפגעות בדרכים שונות, בין היתר במסגרת תפקידו כמנהל בית הקפה"לאחר שהכיר את הנפגעות והתכתב איתן תקופה, נהג אלפסי בשיטתיות ובאופן סדרתי להזמין את הנפגעות לביתו וברוב המקרים שכנע אותן, בניגוד לסירובן הראשוני, להיכנס לדירתו בבאר שבע. לאחר שנכנסו, התנפל עליהן אלפסי וביצע בהן עבירות מין חמורות בכוח, תוך שהן מתחננות שיחדל ממעשיו, בוכות, הודפות אותו מעליהן, אך הנאשם לא חדל ממעשיו", לשון התמצית.

נפגעות העבירה, ששתיים מהן הכירו במקרה, פנו להתלונן במשטרה לאחר ששמעו כי ישנן נפגעות נוספותהפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את אלפסי עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר צוין כי הנאשם ביצע את העבירות באופן שיטתי וסדרתי ועל כן מסוכנותו גבוהה ביותר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ