אישום: התחזתה לאחות ועבדה בבית החולים ברזילי במשך 5 חודשים

כתב אישום הוגש היום נגד קרינה חיימץ, בת 25 מאשקלון, בגין זיוף מסמכים לאחר שלא התקבלה ללימודי אחיות; חיימץ: למדתי את המקצוע באינטרנט

יניר יגנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניר יגנה

בבית משפט השלום בבאר שבע הוגש היום (חמישי) כתב אישום נגד קרינה חיימץ, צעירה בת 25 מאשקלון, בגין זיוף מסמך בנסיבות מסמך, שימוש במסמך מזויף בנסיבות מחמירות, קבלת דבר במרמה, מעשה פזיזות ורשלנות. חיימץ מואשמת גם בגניבת כרטיסי אשראי, ושימוש בהם בהיקף של עשרות אלפי שקלים.

על פי כתב האישום, בתחילת 2010 הגישה חיימץ מסמכים מזויפים לבית החולים ברזילי באשקלון, המעידים שסיימה כביכול לימודי אחיות. בכפוף למסמכים אלה היא החלה בינואר 2010 לעבוד כאחות מעשית במחלקה הכירורגית של בית החולים. חיימץ עבדה בבית החולים עד מאי באותה השנה.

מכתב האישום עולה כי במהלך יולי 2010, הגישה חיימץ את המסמך שזייפה לבית החולים תל השומר, לבית אבות בקיבוץ יד מרדכי ולבית חולים בגדרה. בנובמבר 2010 היא הגישה את המסך לבית אבות נווה עמית ברחובות, בסוף אותו החודש היא החלה לעבוד כאחות מוסמכת במחלקת מונשמים בבית האבות.

חיימץ נתפסה בעקבות חקירת גניבת וזיוף כרטיסי אשראי. במהלך החקירה התברר כי היא זייפה תעודת את תעודת האחות המוסמכת, ובעזרתה השיגה את העבודה כאחות. מי שזיהתה את הזיוף היא מנהלת בבית החולים ברזילי, שהשוותה את פרטיה של חיימץ מול פנקס האחיות הסיעודיות. כשהתברר שחיימץ אינה מופיעה ברשומות, העבירה את המידע למשטרה.

בחקירתה במשטרה הודתה חיימץ בחשדות המיוחסים לה. היא סיפרה כי זייפה את התעודה לאחר שלא התקבלה ללימודי אחיות. לטענתה, היא למדה את המקצוע באמצעות האינטרנט וספרות בנושא. עוד עלה בחקירה כי חיימץ ניסתה בעבר להתקבל לעבודה כאחות בבית החולים תל השומר ובבית חולים נוסף, תוך שהיא עושה שימוש בתעודה המזויפת.

חיימץ הודתה גם בשימוש בכרטיסי אשראי גנובים ועם סיום חקירתה נאספו נגדה ראיות בשמונה מקרים שונים.

מבית החולים ברזילי נמסר היום בתגובה כי "הגברת התקבלה לעבודה לתקופת ניסיון ככוח עזר בלבד, ולא כאחות. היא עבדה בפרק זמן של שלושה חודשים בלבד מה-01/05/2010". עוד נמסר מבית החולים שחיימץ כבר אינה מועסקת במקום נכון להיום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ