יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

בתקופה האחרונה מנהלת היחידה המרכזית של מחוז מרכז בפיקודו של ניצב משנה יגאל בן שלום מצוד אחר כנופיית גנבים מאזור ראשון לציון ויפו, והפעם חיכתה להם הפתעה. בלשי היחידה בפיקודו של רפ"ק טל פיקרביץ עקבו אחר שניים מחברי הכנופיה שיצאו לאזור בת ים ופרצו לאחת הדירות. הבלשים זינקו מהרכבים לעבר ארבעת הגנבים שהיו בדירה והצליחו לתפוס אותם על חם, בתום מאבק. כשחיפשו במכוניות הגנבים, הופתעו הבלשים לגלות שם חליפות ערב מהודרות.

תחילה סברו הבלשים שמדובר בחבורת גנבים שנוהגת ללבוש חליפות כדי לטשטש את זהותה, אך הארבעה הסבירו כי הם היו בדרכם לחתונה של חבר קרוב ומשותף. בירור קצר לגבי זהות בעלי הדירה שנפרצה העלתה שמדובר בדירה של קרובת משפחה מצד החתן.

חופה בדרום. למקום המצולם אין קשר לכתבהצילום: עמית שנידר

בימ"ר הבינו שהארבעה, שהכירו מקרוב את בני משפחותיהם של החתן והכלה, החליטו לנצל זאת, לסייר בבתי האורחים ולגנוב מתוכם רכוש. בחודשים האחרונים, סבורים במשטרה, שדדו אותם חשודים מספר רב של דירות באזור ראשון לציון, בת ים והסביבה.

"הם היו אמורים להגיע לאירוע של חבר קרוב" סיפר פיקרביץ. "הם היו עם הזמנות ומתנות לחתונה ובזמן האירוע הם פשוט פירקו את הבית. הם הוציאו בלטות, הפכו את כל הבית ונעצרו על חם בתוך הדירה. האישה שהבית שלה נפרץ התעלפה, גם מהנזק וגם מכך שהכירה את השודדים באופן אישי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ