המדינה בודקת אם ראש לשכת נתניהו, נתן אשל, הטריד עובדת ועקב אחריה

העובדת טענה שאשל חיטט בהודעות טקסט ודוא"ל שלה - אך סירבה להתלונן. ליועמ"ש הגיעה תלונה אנונימית, נציבות שירות המדינה בדקה, ומשרד המשפטים הודיע: בשלב זה לא נמצא ביסוס ממשי למידע

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ברק רביד - צרובה
ברק רביד

נציבות שירות המדינה בדקה לאחרונה תלונה לפיה ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, נתן אשל, הטריד לכאורה את אחת מעובדות הלשכה. הפרשה נחשפה הבוקר (שלישי) בגלי צה"ל, שם דווח כי העובדת סיפרה לחבריה כי היא עברה הטרדות לכאורה שכללו חדירה לפרטיות ומעקב אחרי תנועותיה מחוץ למקום העבודה. על פי הפרסום, העובדת התלוננה כי הבכיר חיטט בהודעות הטקסט בטלפון הנייד שלה ובתיבת הדואר האלקטרוני הפרטית שלה.

ל"הארץ" נודע כי העובדת לא רצתה להתלונן במשטרה או בנציבות שירות המדינה, אולם לפני מספר ימים הגיע תלונה אנונימית בענין ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה ויינשטין. מסיבה לא ברורה לא הורה וינשטיין על פתיחת חקירת משטרה, אלא העביר את הנושא לבדיקה של אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה.

אשל, משמאל, ונתניהו בכנסתצילום: אמיל סלמן

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות היישר לפייסבוק

ממשרד המשפטים נמסר הבוקר כי בעקבות מידע שהגיע ליועץ המשפטי לממשלה, הורה ויינשטיין על קיום בדיקה של התלונה בידי הנציבות, כדי לבחון באופן ראשוני את אמינות המידע שהתקבל, "בשלב זה לא נמצא ביסוס ממשי למידע ולא נפתחה חקירה", נמסר ממשרד המשפטים.

מנציבות שירות המדינה הפנו לתגובת משרד המשפטים וסרבו למסור פרטים נוספים.

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי לא הוגשה שום תלונה נגד בכיר בלשכה וכי מדובר "בבדיקה של רכילות בלבד".

Read this article in English: Report: Senior official in Netanyahu’s office harassed employee

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ