אחותו של דניאל מעוז חשדה שרצח את הוריו מהיום הראשון

מחר ייפתח שלב העדויות במשפט, ואחיו של מעוז יעידו נגדו; לדברי אחותו תמר, הוא סבל מהימורים וההורים - שהלוו לו כספים רבים - לא סמכו עליו

עוז רוזנברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עוז רוזנברג

חצי שנה לאחר שנעצר בחשד שרצח את הוריו, ייפתח מחר שלב העדויות במשפטו של דניאל מעוז. כזכור, גופותיהם של נח ונורית מעוז נמצאו בסלון ביתם שבשכונת רמות בירושלים וכשבועיים לאחר שנמצאו הגופות נעצר בנם דניאל, בן 28, כחשוד המרכזי ברצח.

מאז היוודע דבר הרצח, שומרת המשפחה על שתיקה ונמנעת מלדבר עם התקשורת. אולם ממסמכים שהגיעו לידי "הארץ", המתפרסמים כעת לראשונה, מתברר שכבר ביום בו נמצאו הגופות החלו אחיו של הנאשם לחשוד שהוא העומד מאחורי המעשה.

מיד עם תחילת העדות הראשונה במשטרה של בתם של בני הזוג, תמר מעוז (34), היא סיפרה לחוקרים על בעיות ההימורים שאחיה דניאל, סבל מהן.

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ועדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

"דניאל סובל מהימורים", אמרה אחרי שהצהירה על זהותה, "אבא שלי גילה את זה לפני בערך שבע או שמונה שנים. מאז היו שלוש או ארבע אפיזודות, בהן דניאל נאלץ לבקש מההורים שלי עזרה כספית, כתוצאה מזה שהסתבך בהימורים והיה חייב לאנשים כספים... בסך הכל הם לוו עבורו בין 400 ל-500 אלף שקלים".

מעוז גם סיפרה לחוקרי המשטרה כי הנאשם לא היה מצוי בקשר טוב עם יתר האחים, בהם גם אחיו התאום ניר, וכי הוריה "לא סמכו עליו". "ההורים שלי היו משתפים אותי, בדיעבד, אחרי שהם כבר נתנו לו את הכסף, שהיה להם מאוד קשה עם זה".

לדברי תמר מעוז, ההורים חלקו עם שאר הילדים את מורת רוחם מהתנהלותו של דניאל. "שבועיים לפני (הרצח), אבא שלי מעלה אותי לחדר הכביסה ואומר 'תראי איך הבגדים של דניאל מסריחים מסיגריות'". את הדברים אמר, ככל הנראה, כדי להצביע על המפגשים של הנאשם עם קבוצות הימורים.

את שלב העדויות, שיפתח מחר בבית המשפט בירושלים, צפוייה לפתוח תמר מעוז. מיד אחריה צפוי להעיד האח התאום ניר, אשר היה זה שמצא את גופות הוריו בסלון הבית.

סניגורו של דניאל מעוז, עורך הדין דוד ברהום, מסר ל"הארץ" כי מרשו מכחיש מכל וכל את ההאשמות המיוחסים לו וכי הוא סומך על בית המשפט שידע לעשות צדק.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ