בעקבות הפרסום ב"הארץ" |

לאחר שנטען ש"לא היה אירוע": המשטרה תחקור פרשת המין הקבוצתי בחוף בת"א

המשטרה קראה לעדי ראייה להגיש תלונה ותבדוק גם את התנהלותה; צעירה טוענת כי במסעדה סמוכה לא התלוננו, משום שמכרו אלכוהול לנערים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

משטרת מחוז תל אביב פתחה היום (שלישי) בחקירה לבירור נסיבות האירוע במהלכו קיימה צעירה יחסי מין עם מספר גברים לפני כשבועיים בחוף בוגרשוב בתל אביב, מבלי שאיש התערב, כפי שפורסם הבוקר ב"הארץ". בנוסף, יחקרו הטענות נגד התנהלות המשטרה לאחר הדיווח על המקרה. עדי ראייה שהיו במקום נקראים להתלונן במשטרת תל אביב.

בשעות שחלפו מאז הפרסום התרבו העדויות באשר לאירוע. לירון, צעירה שהיתה בחוף וחזתה במתרחש, אמרה היום לגלי צה"ל כי להערכתה האשה היתה כבת 40, והנערים שסביבה כבני 16. לדבריה, האשה "נכנסה עם נער למים שהגיעו להם עד הברכיים, וראינו אותם מקיימים יחסי מין במים. היינו בשוק, זה היה מאוד מביך, ומהמים היא כבר יצאה בלי תחתונים". היא סיפרה כי בשלב זה עברה האשה לשכב על החוף, כשהצעירים סביבה.

עדת הראייה סיפרה כי אנשים שהיו במקום פנו אל האשה, אולם זו "צעקה על כולם שאף אחד לא יעיר לה, שהיא עושה מה שהיא רוצה". לדבריה, לא היתה תחושה כי היא האשה נמצאת בסכנה. "היינו בטוחות שהיא עושה זאת לפרנסתה, ראיתי נער אחד נותן לה כסף... אמרתי לה שאסור בים ללכת ככה עם תחתונים ושתלך. היא אמרה לי 'מה כואב לך?', וחזרה לבנים". היא ציינה כי עובדי המסעדה שחזו באירוע היו מזועזעים, אולם לא פנו למשטרה, לדבריה משום שמכרו לקטינים אלכוהול.

זירת האירוע בחוף בוגרשוב

  עדי ראייה סיפרו ל"הארץ" כי האשה לא נראתה מודעת למתרחש סביבה. נ', היחידה שלבסוף התקשרה למשטרה, סיפרה כי "אמרתי לאנשים בחוף שצריך להפסיק את זה, וכמה גם אמרו לי שאני צודקת ושחייבים לעשות את זה, אבל הם לא רצו להתקשר למשטרה כי הם לא חשבו שזה אונס. הם אמרו שהיא לא נורמלית".

  לדבריה, למרות פנייתה, בשום שלב לא הגיעו שוטרים למקום, ומהמוקד המשטרתי נמסר כי אין ניידת פנויה. עם זאת, מהמשטרה נמסר כי ארבע דקות בלבד לאחר שיחת הטלפון של נ' למוקד, כבר הגיעו שוטרים למקום. לטענת המשטרה, אלה לא הבחינו בשום דבר יוצא דופן. בדו"ח הפעולה נכתב: "התקבלה תלונה על מעשה מגונה בחוף הים. במקום היו משפחות ואזרחים שנכחו בחוף - ולא נמצא אירוע".

  אתמול מסרה משטרת תל אביב כי "שוטר שהגיע למקום שתי דקות לאחר הקריאה לא מצא שום עדות להתרחשות המתוארת. תמוה בעינינו שעל אירוע כל כך חריג וחמור לא התקבלו תלונות נוספות על ידי אזרחים".

  Read this article in English: Israel Police open investigation into reported group sex act on Tel Aviv beach

  לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

  תגובות

  הזינו שם שיוצג באתר
  משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ