עוז רוזנברג

משטרת בית שמש עצרה היום (שלישי) לחקירה ארבעה בגירים החשודים כי ביצעו שלשום אונס קבוצתי בנערה בת 18. על פי החשד, האירוע התרחש באחד הישובים הסמוכים לירושלים, במהלך מסיבת סיום כיתתית לתלמידי תיכון בירושלים שנערכה במקום.

באירוע נכחו כ-250 תלמידים ממספר בתי ספר. התלמידים מבית הספר בו לומדת הצעירה הגיעו למקום אחרי שקיימו מסיבה באזור בניין כלל בירושלים.הארבעה, בהם שני יהודים, ערבי ואריתראי, חשודים כי במהלך המסיבה, שהתקיימה בווילה המושכרת לאירועים, לקחו את הנערה לחדר במקום, ושם התבצע האונס. ככל הנראה, הנערה היתה שתויה בזמן המעשה.

לאחר שנלקחה לבדיקה רפואית בה התגלה כי היא חבולה, פנתה הנערה להתלונן במשטרה. החשודים הם עובדים במקום: אחד מציל, האחר עובד נקיון, וחשוד נוסף מאבטח. הם הכחישו שביצעו את העבירות, אולם אחד מהם קשר עצמו לאירוע, ואמר כי לא התבצע אונס.

אחד השכנים המתגוררים בסמוך למקום סיפר ל"הארץ" שלווילה מגיעות הרבה קבוצות של צעירים לקיים מסיבות, ומעולם לא נשמע על אירוע כזה. "אנחנו בשוק מוחלט. אני גר פה 20 שנה. הישוב הזה שקט. אף פעם לא נקשר אירוע כזה לשם של הישוב".

החשודים הובאו היום להערכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. מעצר שניים מהם הוארך בשלושה ימים, ושל השניים האחרים בשישה ימים. הסנגוריה הציבורית, המייצגת את ארבעת החשודים, תערער מחר בבוקר על הארכת המעצר של שני החשודים הראשונים, ושוקלת לערער גם על הארכת המעצר הארוכה יותר. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי הפרשה כפי שעלו בדיון.

לפני שבועיים נעצרו בבית שמש חמישה גברים בחשד שביצעו אונס בנערה בת 18 במספר מקרים.

החשודים בהארכת המעצר בבית משפט השלום בירושלים

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ