יניר יגנה

גופתו של מרדכי שטלריד כבן 60 ובתו קרן שטלריד בת 34 נמצאו הבוקר (שישי) ללא רוח חיים במושב באזור אשקלון. לפי החשד, שטלריד, שעובד כמנהל מחלקה בבית חולים, ביצע המתת חסד לבתו החולה במחלה סופנית, והתאבד.

אם המשפחה גילתה בשעות הבוקר את גופת הבת בחדרה ואת גופת האב במחסן סמוך לבית. לפי החשד, האב תלה את עצמו. כוחות מד"א שהוזנקו למקום קבעו את מותם של השניים. האב השאיר מכתב ובו הסביר את מעשיו. לדבריו, בתו ביקשה ממנו כבר מספר פעמים לבצע בה המתת חסד כי היא לא הצליחה לשאת יותר את המחלה.

סגן ניצב מוטי שיף, סגן מפקד תחנת קרית מלאכי אמר כי "מדובר במקרה טראגי וכואב שבו על פי החקירה הראשונית הבת ביקשה מאביה להמית אותה עקב המצב הרפואי אליו נקלעה. האב נענה לבקשת בתו והתאבד. על פי המידע הראשוני שבידינו. האם ישנה באותה עת, ורק כשהתעוררה בבוקר הבחינה בנעשה". מהחקירה עולה עוד כי הבת סבלה מכאבים עזים במהלך הלילה והאב, שלא הצליח לעמוד בפני סבלה, הסכים לשים קץ לחייה. האב הזריק חומר מסוים לבתו ולאחר מכן שם קץ לחייו.

ממן ז'ילבר, פרמדיק של מד"א סיפר הבוקר כי "קיבלנו קריאה על אדם מחוסר הכרה במושב ליד אשקלון. כשהגענו מצאנו אדם שוכב ללא רוח חיים. תוך כדי טיפול התברר שיש בבית עוד בחורה בשנות השלושים לחייה כשהיא מחוסרת הכרה. לאחר בדיקה מצאנו שגם היא ללא דופק ונשימה ונאצלנו לקבוע את מותם של השניים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ