פרופסור הודה שחשף איבריו המוצנעים בפני קטינות - ושוחרר למעצר בית

החשוד, תושב השרון בשנות ה-50 לחייו, ניסה לנשוך את השוטר שעצר אותו לאחר מרדף קצר בפתח תקווה. צו איסור פרסום הוצא על שמו

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

פרופסור באחד מהמוסדות האקדמיים בארץ נעצר אתמול (רביעי) בחשד שחשף את איבריו המוצנעים בפני שתי קטינות בנות 16 באמצע הרחוב בפתח תקווה. בחקירתו במשטרה הודה החשוד במעשה וסיפר כי הרגיש "דחף בלתי נשלט לעשות זאת. אני יודע שזה לא בסדר".

במשטרה בודקים כעת אם החשוד, תושב השרון בשנות ה-50 לחייו, היה מעורב באירועים נוספים. בית משפט השלום בפתח תקווה שלח אותו למעצר בית בתנאים מגבילים למשך שבעה ימים, והוציא צו איסור פרסום על שמו של החשוד.

אתמול בערב ישבו שתי הצעירות בסמוך לביתה של אחת מהן בפתח תקווה. לטענתן, בשלב מסוים התקרב אליהן אלמוני, נעץ בהן מבטים ולפתע אחז באחד מאיבריו האינטימיים וחשף אותו בפניהן.

השתיים נבהלו ממעשיו והחלו להימלט, עד שהבחינו בקרבת מקום בשוטר מג"ב בחופשה, שבזמנו הפנוי מתנדב בתחנת משטרה בעיר. השוטר הרגיע את הקטינות ולאחר שסיפרו לו על שהתרחש, החל לרדוף אחר החשוד כשבמקביל הוא מזעיק כוחות נוספים מתחנת המשטרה המקומית.

השוטר הצליח לעצור את החשוד, שבזמן ניסיון ההשתלטות עליו אף ניסה לנשוך אותו. ניידת שיטור עירוני שהיתה בקרבת מקום סייעה במעצרו. לאחר מעצרו התברר כי הוא מחזיק בתעודת פרופסור למקצועות המדעים המדויקים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ