ראש העיר נשר נחקר בעקבות תלונה על תקיפה

המתלונן טען כי אבי בינמו הכה אותו בפניו. לשכת ראש העיר: המתלונן הוא שתקף מילולית, לא היה מגע פיזי ובינמו ביקש מיוזמתו להגיע ולמסור עדות

אלי אשכנזי-צרובה
אלי אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלי אשכנזי-צרובה
אלי אשכנזי

ראש העיר נשר, אבי בינמו, נחקר היום (שני) במשטרה לאחר שתושב חיפה התלונן שתקף אותו. בינמו מכחיש את הדברים וטוען כי המתלונן הוא שתקף אותו מילולית.

לטענת המתלונן, עם סיום משחק הכדורסל בין מכבי חיפה למכבי תל אביב אמש, כאשר יצא מהיכל הספורט רוממה, החל ויכוח בינו לבין בינמו, ככל הנראה סביב תנועת כלי הרכב בחניון. אז, לדברי המתלונן, תקף אותו בינמו והכה אותו בפניו. המתלונן פונה לקבלת טיפול רפואי. המשטרה גבתה עדות מהמתלונן ובינמו הכחיש בחקירתו את הדברים. התיק הועבר ממחוז חוף של המשטרה להשלמת חקירה ביחידה המרכזית שבמחוז הצפוני, מכיוון שלא מקובל כי החקירה תיערך במחוז בו מכהן איש הציבור.

מלשכתו של בינמו נמסר בתגובה כי הוא "הותקף אמש מילולית ובצורה מאיימת על ידי אב ובנו במגרש החניה של אולם הספורט ברוממה עם סיום משחק הכדורסל בין מכבי חיפה למכבי תל אביב. היום פנה למפקד תחנת זבולון בדרישה להיחקר ולמסור עדות. אכן בוצעה חקירה במשטרת חיפה. הוא סירב להיוועץ עם עורך דין או להשתמש בשירותים של יועץ משפטי, אלא הופיע לחקירה על פי בקשתו ולבדו מאחר והוא מאמין בערכיו וביושרו.

"אנשים תקפו אותו, בהם גבר כבן 30 שהתבטא כלפיו במילים 'יא בן זונה, תזיז את האוטו, בזמן שלא ניתן היה להזיז את הרכב מאחר שהדרך הייתה חסומה על ידי מוניות ועשרות כלי רכב. הוא פנה לאביו של המקלל, אדם בן כ-65, וטען בפניו שזוהי צורת חינוך קלוקלת שכך בן מקלל אדם ואביו יושב לידו ומחרה אחריו. לא היה לו כל מגע פיזי כלשהו עם האב ובנו.

"בינמו ידוע כאוהד שרוף של מכבי חיפה, בעיקר בכדורגל, וכמי שראה במשך חייו למעלה מ-4,000 משחקים באצטדיונים בארץ ובעולם, ולא היה מעורב מעולם בתקרית כלשהי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ