ראש עמותת זכויות השוטרים נחקרה בפרשת רונאל פישר

אושרה אסף חשודה בהעברת כספים של עורך הדין אל עמותה שמנוהלת בידי רעיית ראש אגף התנועה במשטרה. כמו כן נבדק אם העבירה את כספיו לגורמים שונים גם במקרים אחרים תוך ניצול קשריה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

יו"ר העמותה לזכויות השוטרים, אושרה אסף, נחקרה באזהרה ביום חמישי במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בפרשת רונאל פישר, בחשד לעבירות בטוהר המידות. במח"ש בודקים חשד לפיו אסף היא זו שהעבירה כספים של עורך הדין פישר לעמותה שרעייתו של ראש אגף התנועה במשטרה, ניצב ירון בארי, היא אחת ממנהליה.

במח"ש בודקים אם אסף ופישר הבהירו למקבלי כספיו של עורך הדין כי בבוא היום יצטרכו לתת תמורה על כך. גם ניצב בארי ורעייתו מסרו עדות בנושא בסוף השבוע, אך בניגוד לאסף, הם אינם חשודים. כמו כן נבדק אם אסף שימשה למעשה צינור להעברת כספים של פישר כמה פעמים וניצלה את קשריה הרבים במשטרה למטרה זו.

אין זו הפעם הראשונה בה נחקרת אסף מאז החלה פרשת פישר. כבר עם תחילת החקירה היא נחקרה באזהרה בחשד שהעבירה לפישר לקוחות מתוך המשטרה תמורת רווח, ואולם לא בוגש נגדה כתב אישום. אסף היא יו"ר עמותת זכויות השוטרים, וככזאת היא זוכה ליחס מועדף במשטרת ישראל; היא נפגשת עם בכירי הארגון, מוזמנת לכל הכנסים, היא בעלת גישה למפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו בטלפון ישיר וגם לשר לביטחון הפנים לשעבר יצחק אהרונוביץ'.

במסגרת תפקידה ניסתה אסף לשדך בין עורכי דין שאיתם היא בקשר אל שוטרים שהואשמו במח"ש במקרים שונים. רבים מהשוטרים הללו יוצגו לבסוף בידי רונאל פישר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ