הוארך מעצרה של קארין אבוטבול, אשת העבריין אסי אבוטבול, החשודה במעורבות ברצח עו"ד יורם חכם

המשטרה מייחסת לקארין אבוטבול עבירת סיוע לרצח, ובית המשפט קבע כי קיים חשד סביר לחשדות נגדה. במהלך הדיון נטען כי החשודה נחקרה כמה פעמים משנת 2008

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

קארין אבוטבול, אשת העבריין אסי אבוטבול, היא החשודה במעורבות ברצח עו"ד יורם חכם, במסגרת פרשה 512 - כך הותר היום (רביעי) לפרסום. מעצרה הוארך בשלושה ימים נוספים.

המשטרה מייחסת לאבוטבול עבירת סיוע לרצח, ובית המשפט קבע כי קיים חשד סביר לחשדות נגדה. במהלך הדיון נטען כי החשודה נחקרה כמה פעמים מאז שנת 2008.

קארין אבוטבול בדיון בבית המשפט, היוםצילום: מוטי מילרוד

לטענת המשטרה, אשת העבריין לקחה חלק בארוחה שהתקיימה בבית אמו של אסי אבוטבול, בה נכח עו"ד חכם. בסיום הארוחה, כשנסע עורך הדין לביתו, התפוצץ מטען במכוניתו וכך מצא את מותו. כמו כן הוארך מעצרם בשישה ימים של שלושה חשודים נוספים - גיא אילוז, אברהם אילוז ואמיר אילוז.

עוד טוענים במשטרה כי החשודה ביצעה עבור אבוטבול שיחות ועידה עם עבריינים אחרים במטרה לשבש חקירות. עורכת דינה חיה מלול אישרה את קיום השיחות, אך סיפרה שחלקן בוצעו מתוך משרדו של מפקד בית הכלא, באישורו ובנוכחות בעלה. לטענתה, מדובר בתרגיל של המשטרה שמטרתו למנוע את המשך ביקוריה של קארין אבוטבול ואת התייחדותם של בני הזוג.

משב"ס נמסר בתגובה כי "ככל הידוע לנו, ניתנה לאסיר שיחה אחת בשוגג. יתר הטענות שעלו בבית המשפט ייבדקו".

אתמול פורסם כי אשתו של ראש ארגון פשע וחשודים נוספים נעצרו בחשד למעורבות ברצח במסגרת פרשת 512.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ