הצעירה שתועדה מקיימת יחסי מין במועדון אלנבי 40: "הסכמתי אבל לא הייתי שפויה"

"אם הייתי סחית, לא הייתי מורידה אפילו את הנעליים", כך אמרה הבחורה שתועדה בסרטון מקיימת יחסי מין על בר לעיני בליינים. לדבריה, שתתה כמות גדולה של אלכוהול והופשטה: "לא ידעתי איפה אני"

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מועדון "אלנבי 40", ארכיון
מועדון "אלנבי 40", ארכיוןצילום: אביעד הרמן
"הארץ"

הצעירה שתועדה בסרטון מקיימת יחסי מין לעיני בליינים במועדון אלנבי 40 בתל אביב אמרה אתמול (שבת) כי לא היתה "שפויה" באותו זמן. "באותו רגע אולי הסכמתי (ליחסי המין), אבל ההסכמה לא היתה כשהיית שפויה", אמרה.

בשבוע שעבר פורסם בחדשות 10 הסרטון בו נראית הצעירה כשהיא עירומה מקיימת יחסי מין על הבר במועדון. הסרטון הופץ ברשתות החברתיות. המשטרה חקרה את נסיבות האירוע ותשאלה את הצעירה, אך הגיעה למסקנה כי היחסים התבצעו בהסכמתה.

למרות זאת, בראיון אתמול לחדשות 2 אמרה הצעירה כי עשתה זאת "כשלא היתה שפויה". לדבריה, מתחילת הערב כמה בחורים הזמינו עבורה כמות גדולה של אלכוהול: "מזגו לי שתייה והתחלתי לשתות", אמרה. "תוך כדי שאני שותה, בחורים נוספים מזמינים לי שתייה. שתיתי לדעתי בין 12 ל-15 משקאות ואז עליתי על הבר".

לדברי הצעירה, היא לא נוהגת לשתות אלכוהול לעתים קרובות. "מה שעבר לי בראש זה איפה אני? מה אני עושה?", אמרה. "לא שמתי לב אפילו שאנשים נמצאים. אני לא יודעת איך הגעתי למצב כזה שאני שותה אלכוהול, אני לא רגילה לשתות, רק הריח מגעיל אותי. הגעתי למצב שאני לא יודעת איפה הייתי".

לטענתה, לאחר ששתתה אלכוהול הסכימה לעלות על הבר כשהיא לבושה בבגד ים. "באיזשהו שלב, כשכבר לא הייתי מודעת, פשוט הורידו לי את הבגד ים", סיפרה. "אחת הבחורות על הבר משכה לי את החוטים של החזייה, משכה לי את החוטים של הבגד ופשוט נשארתי עירומה וללא בגדים".

הצעירה אף התייחסה לתגובות ברשת על המקרה. "אני יושבת בבית, קוראת את התגובות שכותבים עליי ובוכה", אמרה. "אני בחורה שבחיים לא נתתי לגבר לזלזל בי".

למרות שאמרה כי "באותו רגע הסכמתי, ההסכמה לא היתה כשהייתי שפויה", טוענת הצעירה כי למשטרה אמרה שלא היתה בתת-הכרה וכי היא לא מחשיבה את האירוע כאונס. עם זאת, לטענתה, "אם הייתי סחית, לא הייתי מורידה אפילו את הנעליים. את הנעליים לא הייתי מורידה", אמרה.

יש לציין כי החוק מגדיר כמה מקרים כאונס גם אם קיימת לכאורה הסכמה של הקורבן. לפי לשון החוק, אחד המקרים הוא מצב בו מתקיימת בעילה "תוך ניצול מצב של חוסר הכרה או מצב אחר המונע מהקורבן לתת הסכמה חופשית".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ