עובד הייטק מבאר שבע מואשם בעשרות מעשים מגונים בקטינות

על פי כתב האישום, במשך יותר משנתיים ארב איתי דרחי לקטינות ליד בתי ספר, ביצע בהן מעשים מגונים ותיעד אותם. במחשבו האישי נמצאו יותר מ-18,000 תמונות וכ-600 סרטונים

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד עובד בחברת הייטק בבאר שבע, איתי דרחי (29), בגין מעשים מגונים בקטינות. לפי כתב האישום, במשך יותר משנתיים ארב דרחי לקטינות, בעיקר בגילאי 10-6, ליד בתי ספר בבאר שבע ובראשון לציון וביצע בהן מעשים מגונים, כשהוא מתעד את האירועים במצלמת הטלפון הנייד.

על פי כתב האישום, דרחי שמר במחשבו האישי את הסרטים שתיעד ונהג לצפות בהם פעמים רבות. בנוסף נתפסו במחשבו יותר מ-18,000 תמונות וכ-600 סרטונים של קטינות בעירום מלא או חלקי. לצד עבירות של מעשים מגונים בקטינות מתחת לגיל 16, כתב האישום, המפרט 25 מקרים שונים, מייחס לנאשם גם פגיעה בפרטיות, הדחה בחקירה ופרסום והצגת תועבה.

דרחי נעצר בתחילת ינואר על ידי יחידת ההונאה של המחוז הדרומי במשטרה, שם התקבלו כמה פניות של קטינות שהתלוננו שהוטרדו מינית על יד בית ספר. בדיון בהארכת מעצרו, לפני שבועיים, דרשה המשטרה להתיר את שמו של דרחי על מנת לאתר קורבנות נוספים, אולם היום אמרו במשטרה כי לא הגיעו תלונות חדשות בעקבות הפרסום.

בבקשה להארכת המעצר עד תום ההליכים, ציין נציג הפרקליטות עו"ד אלכס דרנבוים כי כתב האישום מתבסס על הודאת דרחי בעבירות המיוחסות לו ותפיסת הסרטונים במחשבו האישי. דרנבוים הוסיף כי רוב הקטינות שתועדו אותרו והעידו במשטרה על מפגשיהן עם דרחי.

עו"ד אסף דוק המייצג את דרחי מסר כי לאחר שילמד את פרטי כתב האישום יגיב בהתאם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ