בן 32 מואשם שתקף מינית ילדות דרך אינסטגרם

במחשב ובטלפון הנייד של אייל קון, תושב רמת גן, נמצאו 12 אלף תמונות וסרטונים פדופיליים. לפי האישום, קון ביצע עבירות מין בתשע בנות 12-10

שרון פולבר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שרון פולבר

כתב אישום הוגש ביום שישי לבית משפט השלום בתל אביב נגד אייל קון, תושב רמת גן בן 32, בגין ביצוע עבירות מין בקטינות באמצעות האינסטגרם. כתב האישום מייחס לו ריבוי עבירות של הטרדה מינית, מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, החזקה וצריכה של פרסומי תועבה וכן עבירות נוספות. לפי האישום, קון ביצע את עבירות המין בתשע קטינות בנות 12-10.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אורן פז מפרקליטות מחוז תל אביב, קון יצר קשר עם הקטינות באינסטגרם והתכתב עימן בצ'אט, כאשר במהלך ההתכתבות הטריד אותן מינית, שלח להן תמונות בעלות אופי מיני וקיבל מהן תמונות דומות.

כך לדוגמה ביקש מילדה בת 10 לשלוח לו תמונות של גופה, כדי שיתן לה ציון. כשהעבירה לו את התמונה השיב כי היא "פצצה" ו"מושלמת", אך קיבלה ציון 9. קון ביקש את התמונה "הכי הכי סקסית שלך". כאשר השיבה שתמונה שלה בבגד ים נמצאת אצל אמה, ביקש ממנה שלא לפנות אליה וכתב "אני לא רוצה שנסתבך כאן" ו"שאף אחד לא ידע שאנחנו מדברים, זה הסוד שלנו". בהמשך השיחה שלח לה קון תמונה של איבר מינו.

הפרשה נחשפה כאשר שתיים מאמהותיהן של הקטינות נחשפו לתכתובות והגישו תלונה במשטרה. לפי הפרקליטות, במחשב ובטלפון הנייד של קון נמצאו כ–12,000 פרסומי תועבה, הכוללים תמונות וסרטונים שהוריד מהאינטרנט ובהם דמויות של קטינות וקטינים בגילאים שונים, לרבות גילאים צעירים ביותר בהם הם נראים, בין היתר, בעירום, בלבוש מינימלי, בתנוחות מיניות שונות ותוך קיום מגע מיני עם קטינים אחרים ועם בגירים.

  הפרקליטות מבקשת לעצור את קון עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר ציין התובע כי "מעשיו מלמדים על ניצול מחפיר ובלתי חוקי של קטינות, לשם סיפוק צרכיו המיניים, תוך ניצול גילן הצעיר, תמימותן, סקרנותן ולעיתים מצוקותיהן, תוך שהוא מודע לפסול שבמעשיו".

  סניגורו של קון, עו"ד יוסי זילברברג, מסר בתגובה לכתב האישום: "מרשי מעולם לא נפגש עם אף קטינה, מעולם לא ביקש טלפון של אף קטינה, מעולם לא הפיץ אף תמונה של הקטינות, והדברים נעשו רק דרך האינטרנט. הלקוח שלי מתחרט מכל וכל, אך יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שאין לו שום עבר פלילי, הוא מתנצל על המעשים ומדגיש שמעולם אף קשר לא כלל מגע פיזי".

  לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

  תגובות

  הזינו שם שיוצג באתר
  משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ