אישום: זוג נשוי ושכנתם אנסו וביצעו מעשים מגונים בבנותיהן של הנשים

הגבר מואשם שאנס את בתו החורגת במשך כ-17 שנים, לפעמים עם אמה, וביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בבתה של מאהבתו - שנאשמת אף היא בביצוע עבירות מין בבתה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הנאשמים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, היום
הנאשמים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, היוםצילום: אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

הפרקליטות הגישה היום (שני) כתב אישום נגד זוג נשוי ואשה נוספת מאשדוד בגין מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים שביצעו בשלוש בנותיהן של הנשים. שניים מהנאשמים נשואים זו לזה, והנאשמת השלישית היא שכנתם, אשר היתה בעבר בקשר רומנטי עם הגבר.

כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, מייחס לזוג הנשוי עבירות אונס, מעשי סדום ועבירות מין כלפי בתה הביולוגית של האשה. על פי כתב האישום, בין 1995 ל-2012 אנס הגבר מדי יום את בתו החורגת וביצע בה מעשים מגונים. חלק מהמעשים המתוארים בכתב האישום בוצעו על ידי האב והאם יחד. "המעשים, אותם ביצע הנאשם במתלוננת, נמשכו לאורך תקופה ארוכה, והופסקו כשהמתלוננת, בעיצומו של ויכוח עמו ומתוך מצוקה ורצון שהוא יפסיק לבצע בה עבירות מין, נטלה סכין מהמטבח, ירדה על ברכיה ואמרה לו שיקח את הסכין ויהרוג אותה", נכתב. "גם לאחר שהנאשם הפסיק לבצע עבירות מין, במספר רב של הזדמנויות, המשיך הנאשם להכות אותה ולאיים עליה, עד שאזרה אומץ ויצאה מהבית רק לאחרונה", נכתב בהודעת הפרקליטות.

בחקירתה ציינה בתו החורגת של הנאשם כי היא יודעת על אשה נוספת שבה ביצע האיש מעשים דומים. בעקבות עדותה הגיעו השוטרים לאשה, בתו של השכנה שהיתה בקשר עם הגבר. היא הגישה תלונה גם כן וסיפרה לחוקרים, כי הגבר ואמה ביצעו בה מעשים דומים.

בסוף השבוע, מאז הגישה הפרקליטות הצהרת תובע בבית משפט השלום באשקלון נגד השלושה, הצטרפה מתלוננת נוספת, בתה הנוספת של השכנה. המתלוננת השלישית סיפרה למשטרה כי גם בה ביצעה אמה מעשים מגונים. על פי הפרקליטות, השכנה מוכרת לרשויות הרווחה, ולפני כמה שנים אף הוצאו בנותיה מחזקתה.

בכתב האישום נכתב כי "במהלך השנים 2002-2006, עת היה הנאשם בקשר רומנטי עם שכנתו, ביצעו הנאשם והשכנה עבירות של מעשים מגונים באחת מבנותיה הקטינות, כשהיתה בת כ-7 שנים. לאחר מכן, כששמר הנאשם על שתי בנותיה של הנאשמת, בביתן או בבית סבתן, ביצע הנאשם באותה ילדה, במשך מספר שנים, מעשי סדום. במספר הזדמנויות אף ביצעה הנאשמת בעצמה מעשים מגונים בבת אחרת, וכן תקפה את הבנות פעמים רבות", נכתב. כתב האישום מייחס לשכנה עבירות מין במשפחה, מעשים מגונים ומעשי סדום.

סניגורם של בני הזוג הנשואים, עו"ד יחיאל לאמש, מסר ל"הארץ": "מקריאת כתב האישום, החלק של המיוצג שלי הוא מינורי בחלק של המתלוננות הנוספות. המתלוננת השלישית כלל לא רלוונטית ללקוח שלי, והמתלוננת השנייה אין בכלל עבירה של אינוס. יש מעשה סדום אחד, כאשר את רוב העבירות האמא (השכנה, אב"ז) ביצעה כלפיהם שלא בנוכחות הלקוח שלי". עו"ד אדי נוז מהסניגוריה הציבורית, שמייצג את השכנה, אמר: "החשודה מכחישה את כל החשדות וטוענת כי הן תולדה של סכסוך משפחתי".

שופטת ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע רחל ברקאי הוציאה הערב צו איסור פרסום חלקי על שמם של הנאשמים, כתובתם והפירוט המדויק של האירועים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ