"הארץ"

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (רביעי) את מעצרו של החשוד באונס במועדון אלנבי 40 עד יום ראשון. המשטרה סגרה בתחילת השבוע את המועדון לכמה ימים לאחר שצעירה התלוננה שנאנסה בחדר השירותים במקום בסוף השבוע האחרון.

בדיון הארכת המעצר אמר נציג המדינה כי החשוד, תושב אור יהודה בשנות ה-20 לחייו, מסר גרסה לפיה "היה רעש והוא רצה לדבר עם הבחורה אז הוא נכנס איתה לשירותים רק כדי לדבר". החשוד הכחיש כי קיים יחסי מין עם המתלוננת.

הארכת מעצרו של החשוד בבית המשפט השלום בת"א, היוםצילום: מוטי מילרוד

השופט ירון גת כתב בהחלטתו כי התחזק החשד הסביר שהחשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. השופט הוסיף כי החשוד, אשר בתחילת החקירה שמר על זכות השתיקה, מסר גירסה המאשרת את נוכחותו ביחד עם המתלוננת בתא השירותים אך מכחישה כל מגע מיני ביניהם. "החשוד עומת עם נתונים שונים הסותרים גירסתו זו, לרבות העובדה שהמתלוננת ידעה לומר כיצד נראו תחתוניו ותשובותיו של החשוד היו מתחמקות", נכתב בהחלטה. "יש בהתנהלות האמורה של החשוד, נכון לשלב זה, כדי להוסיף ולחזק את החשד הסביר בעניינו".

מחקירת המשטרה עולה כי הצעירה, בת 18, הגיעה למועדון בסוף השבוע האחרון, שם הכירה את החשוד שבילה במקום. בשלב זה לא ברור אם לאחר שהכירו הלכו השניים ביחד לתא השירותים במועדון, או שהחשוד עקב אחר הצעירה לשם. כך או כך, הצעירה טענה בפני חוקרי המשטרה כי הצעיר כפה את עצמו עליה. כחלק מהחקירה תישאלה המשטרה מבלים ששהו במועדון באותו הערב, כשחלקם אישרו שראו את השניים בתא השירותים והוסיפו כי הצעירה יצאה נסערת מהמקום.

בספטמבר פורסם בתקשורת וברשתות החברתיות סרטון בו נראתה צעירה עירומה מקיימת יחסי מין על הבר במועדון אלנבי 40. המשטרה חקרה את נסיבות האירוע אך הגיעה למסקנה כי היחסים התבצעו בהסכמת הצעירה על אף שהיתה שיכורה, ולבסוף הוחלט שלא להגיש כתבי אישום בפרשה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ