עו"ד שייצג בעבר את מנדלבליט הצטרף לצוות ההגנה של נתניהו

עו"ד איל כהן מצטרף לפרקליטים וינרוט וחדד לאחר פרישתו של עו"ד ז'ק חן, שממשיך לייצג את שאול אלוביץ'. בעבר ייצג גם את ניצב רוני ריטמן שנחשד בהטרדה מינית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

עו"ד איל כהן, שייצג בעבר את היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ואת ניצב רוני ריטמן, הצטרף לצוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו. כהן יהיה הפרקליט השלישי בצוות ההגנה של ראש הממשלה, לצד עורכי הדין יעקב וינרוט ועמית חדד.

הצטרפותו של כהן מגיעה לאחר פרישתו מצוות ההגנה של עו"ד ז'ק חן, שמייצג עדיין את בעל השליטה בבזק שאול אלוביץ' ואת סגן ראש המל"ל לשעבר אבריאל בר יוסף, החשוד בפרשת הצוללות. מקורבים לעו"ד כהן מסרו כי הוא הגיע למסקנה שיש פער גדול בין הפרסומים בתקשורת עד כה לבין העובדות בתיקים בהם נחקר ראש הממשלה. לדבריהם, לכהן אמון מוחלט בחפותו של ראש הממשלה.

עו"ד איל כהןצילום: ללא קרדיט

עו״ד כהן הוא השותף המייסד של משרד "כהן סטרשנוב לונדון". את היועמ"ש מנדלבליט ייצג בפרשת הרפז, בתקופה שבה שימש כמזכיר הממשלה. את ריטמן ייצג בפרשת ההטרדה המינית של המתלוננת צ'. שני תיקים אלו נסגרו.

עו"ד חן פרש מצוות ההגנה חודשים בודדים לאחר שהצטרף אליו. לדבריו, הוא התבקש לייעץ לראש הממשלה בתיקי 1000 ו-2000, זאת בטרם נודע שהוא חשוד גם בתיק 4000. כיוון שחן מייצג גם את אלוביץ', החשוד באותו התיק, הוא החליט להפסיק לייעץ לנתניהו, זאת על אף שאין כל מניעה חוקית לעשות זאת, כך לדבריו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ