הרב שהפיץ סרטונים של עדן בן זקן מואשם כי פרץ למצלמות וצפה בעשרות נשים

על פי כתב האישום, ארנן מייסלס מההתנחלות עלי פרץ למצלמות אבטחה של בתים ועסקים מאות פעמים ושמר תיעוד של נשים בעירום. מייסלס גם מואשם בצילום עמיתה לעבודה בזמן ששאבה חלב

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מייזלס בבית המשפט, בתחילת החודש
מייזלס בבית המשפט, בתחילת החודשצילום: ניר פקין, וואלה!NEWS
רויטל חובל
רויטל חובל

הרב ארנן מייסלס, שנעצר לפני כשבועיים בחשד שהפיץ סרטוני עירום של הדוגמנית נטע אלחמיסטר והזמרת עדן בן זקן, מואשם בחדירה למצלמות אבטחה של בתים ובתי עסק וצפייה בעשרות נשים במערומיהן ובזמן קיום יחסי מין. על פי כתב האישום שהוגש היום (חמישי), מייסלס בן ה-42 מההתנחלות עלי פרץ מרחוק מאות פעמים למצלמות של בתים ועסקים, בהם חנות בגדי ים, מכון להסרת שיער וחנות לבגדי נשים עבור המגזר הדתי.

מייסלס, מתכנת מחשבים בהכשרתו המשמש כרב במדרשה לבנות בהתנחלות שבות רחל, עבד בחברה המספקת שירותי מחשב ותמיכה לקופות רושמות. על פי כתב האישום, בין השנים 2018-2017 הוא השתלט מרחוק על צילומי האבטחה של בתי העסק אותם שירתה החברה, ותר אחר תכנים אינטימיים בהם מופיעות עשרות קורבנות בעירום מלא או חלקי, בין היתר בעת קיום יחסי מין. הוא שמר לעצמו עותק מהתכנים במחשב ובטלפון הנייד והצפין אותם. בנוסף, מייסלס מואשם כי התקין מצלמה נסתרת באחד מחדרי החברה בה עבד על מנת לעקוב אחר אחת העובדות כשהיא שואבת חלב אם.

עדן בן זקן בהופעה, ב-2016צילום: ניר קידר

מיוחסות לו עבירות של חדירה למחשב, פגיעה בפרטיות ומעשים מגונים. הוא נעצר בתחילת החודש והיום הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. לפי בקשת המעצר, בחקירתו הראשונה סיפר מייסלס על מנהגו לתור באינטרנט אחר תכנים מיניים בהן נצפות נשים במערומיהן, אולם כשהוטחו בו הראיות שנאספו נגדו בחר לשמור על זכות השתיקה למשך המשך חקירותיו.

"הנאשם רמס ברגל גסה את פרטיותם וכבודם של עשרות קורבנות, בכך שפלש שלא כדין, באופן שיטתי, אובססיבי ויום יומי למרחבים אשר הינם מרחבים מובהקים של צנעת הפרט. הוא פגע בהם פגיעה אנושה באמצעות חשיפתו האסורה לתכנים מיניים ואינטימיים של הקרבנות, תיעודם והעתקתם, ללא ידיעתם והסכמתם ואך לשם סיפוק יצריו", כתבה הפרקליטות בבקשת המעצר.

"נסיבות ביצוע העבירות, היקף המעשים הרב, מספר הקרבנות שנפגעו ממעשיו, התחכום, השיטתיות והאובססיביות הנלמדים ממעשיו, כל אלה מצביעים על מסוכנות גבוהה וממשית מצד הנאשם", נכתב עוד, "ומקימים יסוד סביר לחשש כי באם ישוחרר, יוסיף לפגוע באותם קורבנות או בקורבנות נוספים, או שיעשה שימוש פוגעני במידע הרב שאסף על קורבנותיו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ