אם ובן זוגה, פדופיל מורשע, מואשמים בניצול בתה בת ה-8 לצילום חומרים פורנוגרפיים

האשה מואשמת כי צילמה עשרות תמונת של בתה בעירום לבקשת בן זוגה, המצוי בפיקוח של המשטרה. באחד המקרים נישק בן הזוג את הילדה על פיה כשהשניים שהו לבד בחדר

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בר פלג
בר פלג

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (חמישי) כתבי אישום נגד תושבת תל אביב, בת 44, ותושב ירושלים, בן 63, בשל ניצול לרעה של בתה בת השמונה של האשה לצורך צילום חומרים פורנוגרפיים. הגבר, שהורשע בעבר בעבירות פדופיליה ומצוי בפיקוח של המשטרה, מואשם בנוסף בהחזקת חומרים פורנוגרפיים בהשתתפות קטינה ובמעשה מגונה. הפרקליטות ביקשה לעצור את השניים עד לסיום ההליכים נגדם.

האם מואשמת כי על רקע יחסים עם הנאשם, צילמה לאורך כמה חודשים עשרות תמונות פורנוגרפיות שבהן מצולמת בתה בת השמונה לבקשתו של בן זוגה, ועל פי הנחיותיו. בתמונות שצילמה נראית הבת בעירום ובחלקן צולמו תקריבים של איברי מינה. על פי כתב האישום שלחה האם לבן זוגה 96 תמונות בהן מצולמת בתה, וכן סרטון פורנוגרפי בהשתתפותה. בכתב האישום נגדו מצוין כי הנאשם שמר את החומר בשני מכשירים ניידים ששימשו אותו באותה תקופה.

בכתב האישום נגד הגבר מצוין עוד שבעת ביקור בביתה של האם, נישק את בתה על פיה בזמן שהשניים שהו לבד בחדר. הוא מואשם גם בכך שבמשך כחודשיים התכתב עם בנה הקטין של האם, בניגוד לתנאי הפיקוח. הגבר הודה בקבלת התמונות והסרטון ושמירתם, אבל הכחיש שהם נשלחו לבקשתו.

החקירה בעניינם של השניים נפתחה לפני כשבועיים בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה. בסיומה אמר אחד מחוקרי המשטרה: "מדובר באחת החקירות המזעזעות שיצא לי לחקור במשך כל שנותיי במשטרה". צו איסור פרסום הוטל על זהות המעורבים בפרשה.

עו"ד אבישג כהן, המייצגת את האם מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרה היום: "מדובר באם לילדים עם צרכים מיוחדים שחיה בתנאים קשים ביותר. לטענתה נפלה קורבן לניצול קשה על ידי עבריין מין מורשע. אנו ממתינים לקבל את חומרי החקירה, ולאחר שנלמד אותם נגיב בבית המשפט".

כתבות מומלצות

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט

Myvatn, Iceland

הרוחות כמעט העיפו אותנו, הנוף פיצה על הכל: טיול בצפון איסלנד

הזמרת תמר אייזנמן
תל אביב 
תא
תא
מוסיקה
מוזיקה

"אני לא בת 21 שבאה לכבוש את התפוח הגדול. באתי לתת בו ביס"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ