שנתיים אחרי שהורשע ונמלט, המשטרה תפסה את מפיץ תמונות העירום של שרון פרי

סאבר אבו עצא נתפס הלילה בביתו שבתל שבע, ובמשטרה סבורים כי הוא שהה בחלק מהזמן בשטחי הרשות הפלסטינית. לא נגזר עליו עונש מפני שברח בעת הכרעת דינו

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עצא ועורך דינו בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016
עצא ועורך דינו בבית משפט השלום בבאר שבע, ב-2016צילום: אליהו הרשקוביץ
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

המשטרה עצרה הלילה (רביעי) את סאבר אבו עצא, שהורשע לפני כשנתיים בהפצת תמונות עירום של העיתונאית שרון פרי, ונמלט. אבו עצא, בן 29, נתפס בביתו שבתל שבע. הוא ברח בזמן הכרעת דינו ולכן עוד לא נגזר עליו עונש.

אבו עצא גנב ב-2016 את הטלפון של פרי בחוף ים באשקלון והפיץ את תמונותיה. הוא הורשע במאי 2018 בעבירות של פגיעה בפרטיות והטרדה מינית באמצעות פרסום והפצה, פריצה לרכב, גנבה, חדירה לחומר מחשב כדי לבצע עבירה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והשמדת ראיה.

הכרעת הדין של אבו עצא ניתנה בהיעדרו, מאחר שהוא סירב להיכנס לאולם הדיונים בגלל נוכחותם של הצלמים מחוץ לאולם. אבו עצא עזב אז את בית המשפט, ומאז לא היה ידוע היכן הוא. במשטרה סבורים כי הוא שהה חלק מהזמן בשטחי הרשות הפלסטינית מפני שהרכב שלו נצפה חוצה לשם. בשל בריחתו, בית המשפט צפוי לקבוע בקרוב את עונשו. הוא אף צפוי לעמוד לדין בגין בריחתו.

שרון פרי אמרה היום על תפיסת אבו עצא: "אני שמחה, לא יכולה להגיד שלא. עוד יותר שמחה שהמשטרה לא שכחה ומצאה זמן לטפל בזה בתקופה כל כך פסיכית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ