חשד לרצח: אלמוני רעול פנים נכנס לבית בלוד וירה למוות באשה בת 42

האשה לא היתה מוכרת למשטרה, ושם לא ידעו על כל איום כלפיה. בעלה שהה לצדה כשמתה. בן משפחתה סיפר כי עברה לגור בבית רק לפני כמה שבועות

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זירת הירי בלוד, היום
זירת הירי בלוד, היוםצילום: מוטי מילרוד
בר פלג
בר פלג

אשה בת 42 נורתה למוות בלוד - כך נמסר היום (שישי) מהמשטרה וממגן דוד אדום. האשה נמצאה בבית בשכונת הרכבת בעיר כשהיא ללא סימני חיים. מחקירה ראשונית עולה כי אלמוני רעול פנים נכנס לביתה של האשה בזמן שאכלה עם בעלה, ירה בה ונמלט מהמקום.

האשה לא היתה מוכרת למשטרה, וככל הידוע להם לא היתה נתונה תחת איום. בן משפחתה סיפר כי עברה לגור במקום לפני כמה שבועות עם בעלה, אזרח מצרים שלו נישאה בשנית לפני כשנה לאחר שהתאלמנה. שני בני משפחה של האשה עוכבו לחקירה, ובעלה ואחותה נחקרו ושוחררו. חובש מד"א מנדי אמיתי שטיפל באשה סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצועה שוכבת מחוסרת הכרה כשהיא סובלת מפצע ירי בגופה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

מעמותת נשים נגד אלימות נמסר כי "מאז תחילת משבר הקורונה התרענו מההשלכות של המשבר על הנשים בכלל ונשים ערביות בפרט. לצערנו, קיבלנו בקו הסיוע לנשים פניות רבות המעידות על עלייה במצב האלימות נגד נשים. השנה נרשמה עלייה של יותר מ-20% במקרי האלימות שהגיעו לקו הסיוע".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ