נתניהו הגיש תלונה במשטרה בטענה להסתה לאלימות נגדו ונגד בנו יאיר

ראש הממשלה הגיש תלונה נגד מפגין שתועד כשהוא מאיים לפגוע בבנו וקורא להשליך בקבוק תבערה על ביתו. סמנכ"ל ביטחון וחירום במשרד רה"מ כתב היום לראש אגף החקירות במשטרה כי חלה עלייה באיומים נגד יאיר נתניהו

נטעאל בנדל
נטעאל בנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאיר נתניהו במטה הליכוד ביום הבחירות לכנסת ה-22, בספטמבר
יאיר נתניהו במטה הליכוד ביום הבחירות לכנסת ה-22, בספטמברצילום: עופר וקנין
נטעאל בנדל
נטעאל בנדל

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הגיש היום (רביעי) תלונה במשטרה בגין הסתה לאלימות נגדו ונגד בנו יאיר. את התלונה הגיש נתניהו האב נגד המפגין חיים שדמי, שתועד מפגין מול מעון ראש הממשלה וקורא בין היתר להשליך על המקום בקבוק תבערה. "ההסתה בשמאל הקיצוני חצתה קווים אדומים", אמר היום נתניהו. "מדובר באיומים ממשיים על חייו של בני. אסור להתעלם מאיומים אלה".

גם יאיר נתניהו הגיש היום תלונה במשטרה נגד המפגין בטענה להסתה ואיומים. בציוץ בטוויטר פרסם הבן את הסרטון המתעד את המפגין קורא נגדו, וכתב: "הפסיכופת חיים שדמי מאיים על חיי במפורש במגפון מול בית ראש הממשלה, הגשתי עליו כבר בעבר תלונה אך לא קיבלתי שום מענה".

בתוך כך שלח היום סמנכ"ל ביטחון וחירום במשרד ראש הממשלה, אלון חלווה, מכתב לראש אגף החקירות במשטרה, ניצב יגאל בן שלום, שבו נכתב כי ישנה עלייה באיומים נגד יאיר נתניהו. לדברי חלווה, מדובר על איומים ברשת ומחוצה לה. במכתב הוא דורש כי המשטרה תטפל בנושא, שכן לטענתו תלונות קודמות של משפחת נתניהו לא טופלו.

במשטרה אישרו היום כי הוגשו תלונות על ידי נתניהו הבן "ומי מטעמו", בטענה לעבירות של הסתה ואיומים. "כל מקרה המגיע לידיעת המשטרה ובו נטען שנעברו עבירות הסתה, נבדק ומועבר לפרקליטות לעיון והחלטה על המשך ההליך כמקובל, וכך נעשה גם במקרה זה", נמסר מהמשטרה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ