בן זוגה של טטיאנה חייקין מואשם ברצח בנסיבות מחמירות

איגור צ'פיקוב מואשם שדקר למוות את חייקין בתחילת החודש בבת ים. לפי הפרקליטות, הוא המתין יומיים עד שדיווח על המעשה למשטרה וביתר את הגופה

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דיון וידאו בעניינו של צ'פיקוב בבית משפט השלום בתל אביב, החודש
דיון וידאו בעניינו של צ'פיקוב בבית משפט השלום בתל אביב, החודשצילום: בר פלג
בר פלג
בר פלג

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) נגד איגור צ'פיקוב, תושב בת ים, בגין רצח זוגתו טטיאנה חייקין בתחילת החודש. צ'פיקוב מואשם שדקר למוות את חייקין, והמתין קרוב ליומיים עד שדיווח על כך למשטרה.

לפי בקשת המעצר עד תום ההליכים שהגישה הפרקליטות, צ'פיקוב ביתר את גופתה של חייקין, ערף את ראשה והשליך לאשפה חלקים מהגופה. לאחר שהתקשר למשטרה ואמר שהרג את זוגתו, הגיעו שוטרים לדירה ומצאו את הגופה כשסכין נעוצה בה. בבקשת המעצר נכתב גם כי צ'פיקוב אמר לשוטר שהרג את חייקין, אולם אמר כי הוא לא זוכר במדויק מתי ומדוע עשה זאת.

טטיאנה חייקין

בחקירתו בהמשך הכחיש צ'פיקוב כי רצח את חייקין, וטען כי ראה את גופתה כשהתעורר משנתו. לדבריו, הוא הלך לאחר מכן לקנות בקבוק וודקה , שאל חבר שפגש בחנות מה לעשות עם הגופה, והחליט לבתר את הגופה בעצת החבר. לפי הפרקליטות, הראיות מפריכות את דבריו בנוגע לפגישה עם החבר.

בבקשת המעצר נכתב כי צ'פיקוב שוחח עם אמו זמן קצר לפני שהתקשר למשטרה והתבטא בשיחה באופן שמפליל אותו. בבקשה נכתב כי הוא התקשר למשטרה ככל הנראה בעצתה של האם.

עו"ד קלאודיה בילנקה מהפרקליטות כתבה בבקשת המעצר כי "מעשיו הנפשעים, מעוררי הפלצות של המשיב מלמדים כאלף עדים על מסוכנותו המופלגת". עו"ד יעל פינקלמן ניסן שמייצגת את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית אמרה: "רק היום התוודענו לכתב האישום המלא וחלקים נוספים מהחקירה עליהם לא ידענו. הלקוח שלי מכחיש וטוען שאינו זוכר את המעשה".

אף אדם לא דרש את גופתה של חייקין מהמכון לרפואה משפטית, ומכרות שלה גייסו כסף להטסתה לאוקראינה, שם חיות אמה ואחותה. הגופה הוטסה ביום ראשון, ולפני שהועלתה למטוס ערכו מכרותיה של חייקין טקס בנמל התעופה בן גוריון.

צ'פיקוב הורשע בעבר בתקיפת חייקין ונידון לשישה חודשי מאסר. חברתה של חייקין סיפרה כי לאחר שצ'פיקוב השתחרר מהכלא היא "מצאה אותו וחזרה אליו". לדבריה, "אמרנו לה לא לחזור אליו. הם התחילו לשתות כל היום. הוא היה מרביץ לה הרבה, כבר לא היו בני אדם". הוא גם הורשע בעבר בתקיפת אשה נוספת ונידון לחצי שנת עבודות שירות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ