בית המשפט גזר 17 שנות מאסר על צעיר שאנס בת 10 בביתה בחיפה

שחר רימוני, חייל משוחרר בן 21, פרץ לביתה של הילדה בחודש יוני האחרון. נגזר עליו גם תשלום פיצויים על סך 100 אלף שקלים

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ירצה 17 שנות מאסר. שחר רימוני, שאנס בת 10 בביתה בחיפה בשנה שעברה
ירצה 17 שנות מאסר. שחר רימוני, שאנס בת 10 בביתה בחיפה בשנה שעברהצילום: מתוך עמוד הפייסבוק של שחר רימוני
נעה שפיגל
נעה שפיגל

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (שני) 17 שנות מאסר בפועל ועונשי מאסר על תנאי על שחר רימוני, חייל משוחרר תושב הכרמל בן 21, שביוני בשנה שעברה אנס ילדה בת 10 במהלך פריצה לבית בשכונת נווה שאנן בעיר. בנוסף נגזר עליו לשלם 100 אלף שקלים פיצויים לילדה.

לפי כתב האישום, ביום שבת 6 ביוני 2020, בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר, הגיע רימוני לבניין שבו מתגוררת הילדה. הוא פרץ לתוך הדירה דרך חלון פתוח על ידי הסרת רשת, במטרה לגנוב מהבית. תחילה ניגש למטבח ולקח סכין על מנת לפתוח באמצעותה ארונות נעולים, אך כשהבחין בצרור מפתחות החליט לגנוב את המכונית. רימוני יצא מהדירה עם המפתחות ונכנס למכונית - אך כשזיהה שיש בה קודן, חשש שהאזעקה תופעל. לכן החליט לחזור אל הדירה. הוא הסתובב בין החדרים, הבחין בילדה שהיתה במיטתה ואנס אותה. רימוני הודה והורשע בכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום הכוללות עבירות מין ואלימות.

עו"ד מיכאל כרמל, שמייצג את משפחתה של הילדה יחד עם עו"ד יעל טוב-אל, אמר ל"הארץ" כי למשפחה "ישנה נחמה שהאיש האיום והנורא הזה הורחק מהציבור לתקופה ארוכה. מדובר בעונש יחסית קל יחסית למעשים המפלצתיים שהמפלצת עשתה ואנו מקווים שהפרקליטות תערער ותבקש החמרה".

עו"ד אלי סבן שמייצג את רימוני אמר כי "ניתן גזר דין לא פשוט במקרה שהוא בהחלט מהחמורים שאירעו. התביעה עתרה להשית עונש שיהיה קרוב ל-25 שנות מאסר, אך בית המשפט בסופו של דבר שקל את השיקולים, והשית עונש של 17 שנות מאסר שמבחינתנו הוא גם חמור. כעת נקרא את גזר הדין ונשקול אם להגיש ערעור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ