שאול אלוביץ': כלכליסט ביקש 400 אלף שקל כדי שלא יפרסם נגדי כתבות שליליות

ביום הראשון לחקירת מנכ"ל וואלה לשעבר בידי הסנגורית של איריס אלוביץ', ניסתה ההגנה להראות כי ישועה הציע לסחוט את חברת הוט כפי שעיתון כלכליסט בבעלותו של נוני מוזס הציע לאלוביץ'. כלכליסט: זהו שקר מתועב

נטעאל בנדל
נטעאל בנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נטעאל בנדל
נטעאל בנדל

הדיון השישי בחקירה הנגדית של העד המרכזי בתיק 4000, מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה, נערך היום (שלישי) בבית המשפט המחוזי בירושלים. זהו הדיון הראשון של החקירה הנגדית מצד הסנגורית של איריס אלוביץ', עו"ד מיכל רוזן עוזר, ולאחריה יחקור את העד סנגורו של ראש הממשלה עו"ד בועז בן צור.

במהלך הדיון הוצגו תכתובות ווטסאפ מ–2016 בין ישועה לשאול אלוביץ', הבעלים של אתר וואלה וקבוצת בזק. באותו הזמן אתר וואלה תכנן לפרסם סקר נגד קבוצת הוט, המתחרה של חברת יס שבבעלותו של אלוביץ'. בשיחה בין ישועה לאלוביץ' תהה האחרון כי "אולי לא כדאי להסתבך עם הוט", וישועה השיב לו כי החברה "לא שמה שקל אחד בוואלה ומחרימה אותנו". לפי התכתובות, אלוביץ' כתב לישועה: "אתה לא מסוגל להגיד להם (לחברת הוט, נ"ב) מה ש'כלכליסט' אמרו לנו: 'תנו לנו חסויות ב–400 אלף בשנה ולא נכתוב נגדכם". לפי ההגנה, ישועה הציע לסחוט את חברת הוט כדי שלא יפרסמו נגדה כתבות שליליות.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ