יניר יגנה

נערה בת 13 מבאר שבע נפצעה אחרי הצהריים (שבת) בינוני, לאחר שננשכה בפניה ובצווארה על ידי כלב מסוג אמסטף, סמוך למגרש משחקים בעיר. היא פונתה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה בעיר, שם תנותח. בעל הכלב ובנו עוכבו לחקירה ובתומה הוחלט לעצור את הבן, 14, בחשד לרשלנות ואי נקיטת זהירות בחיה. הוא יובא מחר להארכת מעצר. הכלב עצמו נלקח להסגר.

בני משפחתה של הנערה סיפרו כי היא יצאה להביא את אחיה, שהיה במרחק 200 מטרים מביתם, ואחרי הליכה קצרה הותקפה בידי הכלב. מחקירת המשטרה עולה כי הכלב השתחרר מבעליו ותקף את הילדה בפלג גופה העליון. עם זאת, עדיין לא ברור אם היה מחסום על פה הכלב ואם היה קשור ברצועה, כנדרש. צוותים של מד"א באו למקום ופינו את הנערה לסורוקה, בעוד שוטרים מתחנת באר שבע באו אל זירת האירוע, והזעיקו את הווטרינר העירוני, שלקח את הכלב להסגר.

הד"ר אהוד מאור, רופא מתמחה במחלקה הכירורגית-פלסטית בבית החולים סורוקה, הסביר כי "הילדה הובאה לחדר טראומה עם נשיכות בכל הגוף – ראש, פנים וחזה. לפי הערכה ראשונית, מדובר בפציעות שטחיות. אין פגיעות פנימיות, על פי הדמיה. היא תנותח בשעות הקרובות ותעבור סגירה וניקוי של הפצעים. היא סיפרה שהלכה ברחוב ולפתע הותקפה על ידי כלב".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ