אחיו הצעיר של החשוד ברצח בבר נוער נפל מקומה תשיעית ומת

הנער הגיע עם אביו לאתר בניה כדי לסייע לו בעבודתו, וככל הנראה מעד ונפל מהקומה התשיעית. במשטרה מעריכים כי מדובר בתאונה

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים12
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

נער בן 15 נהרג היום (רביעי) כשנפל מקומה תשיעית באתר בנייה בו ביקר. הצעיר הוא אחיו של חגי פליסיאן, החשוד ברצח בבר נוער לפני כארבע שנים. הוא הגיע לאתר הבניה היום יחד עם אביו, בעל חברת ניקיון אשר אמורה לנקות את הבניין לפני אכלוס.

מוקדם יותר היום הוזעקו כוחות מגן דוד אדום לאתר בנייה בפינת רחובות חזון איש ואבני החושן בבני ברק. בחצר אתר הבנייה היה שרוע הנער, ללא נשימה וללא דופק. צוותי החירום ניסו להגיש לו עזרה, אולם לאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

בשל ההכרות של המשטרה עם משפחת פליסיאן, וכמי שמעורבים בפרשת הבר נוער המתנהלת בימים אלו בבית המשפט, עלה החשד שמדובר באירוע על רקע פלילי. עם זאת, מחקירת המשטרה הראשונית ומדברי העדים לאירוע עולה שמדובר בתאונה.

אתר הבניה בבני ברק בו נפל הנער צילום: דוברות הצלה גוש דן

ביום שני הוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד חגי פליסיאן, בגין רצח ליז טרובישי וניר כץ, ועוד 10 ניסיונות רצח של צעירים וצעירות שהיו בבר-נוער בליל הרצח. על פי כתב האישום, פליסיאן, בן 23 מבני ברק, ביצע את הרצח ממניעי נקמה ועוינות.

"המשיב מונע רגשות נקם וזעם, רצח וניסה לרצוח בני נוער חפים מפשע, אשר לא הכירם ולא ידע דבר אודותיהם, רק בשל נוכחותם במועדון הבר-נוער... המעשה הנפשע והנתעב, גרם למותם של שני צעירים, ובנוסף, לנזקים חמורים, בגוף ובנפש לכל מי שנכח במועדון הבר נוער בליל הרצח", הוסיפה הפרקליטות בבקשתה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

כתב האישום מגולל את פרטי הרצח שאירע ב-1 באוגוסט 2009. לפי הפרטים, פליסיאן הגיע אל הבר-נוער סמוך לשעה 22:30 כשהוא מצויד באקדח, לבוש בבגדים כהים ורעול פנים. הוא נכנס לחדר המרכזי במועדון וירה בנוכחים במקום, ולאחר מכן נכנס לחדרי המועדון הצדדיים וירה לעבר קורבנות נוספים, וזאת לפי כתב האישום, במטרה לרצוח אותם. פליסיאן עזב את המקום רק כשאזלה לו התחמושת.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ