כתובות "מוות לערבים" בבית צפאפא, צמיגי מכוניות נוקבו

בשבוע שעבר נזרק בקבוק תבערה לעבר מנזר בית ג'מאל שליד בית שמש, וכתובות נאצה רוססו בסמוך לו. יו"ר "תג מאיר": "אוזלת היד זועקת לשמיים"

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר חסון
ניר חסון

צמיגיהם של שישה כלי רכב השייכים לתושבי בית צפאפא נוקבו אתמול בבוקר על ידי אלמונים. על המכוניות ובסמוך להן רוססו כתובות ובהן "תג מחיר", "מוות לערבים", "נקמה בגויים, די לשחרור מחבלים" ו"ה' הוא המלך".

בשבוע שעבר הושלך בקבוק תבערה לעבר מנזר בית ג'מאל שליד בית שמש. הבעירה גרמה לנזק במנזר אך לא פגעה בנפש. גם במקרה זה רוססו במקום כתובות נאצה ובהן "אבדו גויים".

אתמול אחר הצהריים באו לבית צפאפא כמה עשרות פעילי פורום "תג מאיר", המוחה נגד פעולות "תג מחיר", יחד עם אנשי המינהל הקהילתי בשכונת גילה הסמוכה, כדי להביע תמיכה בתושבים. "פעולות תג מחיר מתרחשות זה שלוש שנים, כולל חילול של 25 כנסיות מנזרים ומסגדים, כמעט ללא כל הפרעה בכל שטחי מדינת ישראל ויהודה ושומרון. אוזלת היד של משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי זועקת לשמים", אמר יו"ר "תג מאיר", גדי גבריהו. יו"ר מינהל קהילתי גילה, עופר איובי, אמר כי "המטרה שלהם היא לזרוע פחד ושנאה. התשובה היא חיזוק שיתוף הפעולה בין שני העמים - ללא שום קשר לדעות פוליטיות". 

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ