ארבע ילדות מתו ואחת נפגעה קשה לאחר שננעלו במכונית בכפר תרקומיא

הילדות הצטרפו לבני משפחתן למסיק זיתים ובשלב מסויים הלכו לשחק. כעבור שעתיים הבינו בני המשפחה שהן נעלמו ומצאו אותן נעולות ברכב

ג'קי חורי
ג'קי חורי
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
ג'קי חורי
ג'קי חורי

ארבע ילדות בנות שלוש עד שש, קרובות משפחה אחת נחנקו למוות לאחר שננעלו בתוך רכב של אחד מבני משפחתם בכפר תרקומיא מערבית לחברון. ילדה בת חמש שהיתה עמם ברכב פונתה במצב קשה מאוד לבית החולים בחברון.

ראש מועצת תרקומיא, סאמי פטאפטא, סיפר כי הילדות הצטרפו לבני משפחתם למסיק זיתים בשטח חקלאי שבבעלות המשפחה בסמוך לכפר. בשלב מסוים הן הלכו לשחק וככל הנראה נכנסו לרכב פרטי שחנה בסמוך למטע וננעלו בתוכו. לרכב היה כנראה מנגנון נעילה מרכזי, ולאחר שנסגר, הילדות לא ידעו כיצר לפתוח את דלתות המכונית.

כעבור כשעתיים, ההורים ובני המשפחה הבחינו בהיעדרותן והחלו בחיפושים אחריהן. כשהגיעו לרכב גילו את חמש הילדות בתוך כלי הרכב ללא הכרה. ההורים ובני המשפחה העבירו את הבנות למרפאה מקומית וצוותי הצלה של הסהר האדום הפלסטיני הוזנקו למקום והעבירו את הבנות לבתי חולים בחברון, אולם כעבור זמן קצר הודיעו בתי החולים כי נאלצו לקבוע את מותן של ארבע מהבנות: נורסין, סארה, ראמא, ותקא בנות 4 ו-3 כולן בנות משפחת פטאפטה. נדין פטאפטה עדיין מאושפזת במצב קשה בבית החולים הממשלתי בחברון.

מאות בני המשפחה\ קרובים ותושבי הכפר התאספו בשעות הערב בבתי החולים אל אהלי ואלמיזאן בחברון, לשם הועברו הילדות. קרובי משפחה אמרו לעיתונאים שהגיעו לבתי החולים שאי אפשר לעכל אסון כזה, וכי שמחת החג הפכה מיד לאבל כבד שירד על כל היישוב.

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ