שירלי סיידלר

נהג מונית נפצע הערב (ראשון) באורח קשה כשניסה למנוע מגנב להימלט עם מכוניתו בשכונה ד' בבאר שבע. כחצי שעה לאחר האירוע, הצליחה המשטרה ללכוד את הגנב, גבר בן 40, כשניסה לחצות את מחסום מיתר. נהג המונית פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

לא ברור עדיין כיצד בדיוק התנהל השוד, אולם מחקירה ראשונית עולה כי לאחר שהשודד השתלט על המונית נתלה בעל המונית על דלת כלי הרכב והשודד החל לנסוע. נהג המונית נפל ונחבט, וכשהגיעו כוחות החירום לזירה היה מצבו קשה. הוא פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע עם פגיעת ראש קשה.

בעקבות הדיווח על השוד, הקימה משטרת באר שבע כמה מחסומים באזור כדי לעצור את החשוד שנמלט. שוטרים שהוצבו באזור מחסום מיתר הבחינו במונית חשודה והחלו במצוד אחריה, וביקשו מהמאבטחים במחסום למנוע את מעבר כלי הרכב. זמן קצר אחר כך לכדו את השודד.

מפקד תחנת באר שבע, ניצב משנה משה אבגי, אמר כי מדובר באירוע חמור: "הנהג נפצע קשה כשניסה למנוע את גניבת המונית. אני מבקש מהאזרחים לפנות למשטרה באירועים חריגים ולא לנסות ולפעול באופן עצמאי, כדי למנוע פגיעה בנפש”.

ביום ראשון שעבר נפצעו קשה שני צעירים בני 20 מאזור המרכז, לאחר שגנבו מונית בבת ים, והתנגשו בעמוד בתום מרדף משטרתי. השניים, שנסעו במונית על כביש 20 לכיוון דרום, התנגשו בעמוד ונזרקו החוצה מהמכונית. הם פונו לבית החולים וולפסון בפתח תקווה כשהם סובלים מפגיעות ראש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ