יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

תינוק בן 11 חודשים טבע היום (רביעי) בזמן שהיה באמבטיה בדירה בתל אביב. מצבו של התינוק אנוש והרופאים נאבקים על חייו. בסביבות השעה 16:00 הזעיקה מטפלת של שני תאומים בני 11 חודשים את כוחות המשטרה. המטפלת דיווחה למוקד המשטרה שאחד התינוקות אינו נושם והוא נמצא במצב קשה.

כוחות משטרה ממשטרת שכונות הגיעו לדירה, שם מצא שוטר הסיור את התינוק כשהוא אינו נושם ומחוסר הכרה. בזמן שצוות מד״א עשה את דרכו לדירה תדרך נציג מד"א בטלפון את השוטר כיצד לבצע בתינוק החייאה. עם הגעת צוות מד"א למקום פונה התינוק במצב קשה מאוד לבית החולים לילדים דנה בתל אביב תוך כדי נסיונות החייאה. 

במקביל החלו במשטרה לחקור את האירוע. מחקירה ראשונית של המטפלת עלה כי בסביבות השעה 16:00 היא הכניסה את התאומים לאמבטיה. השניים ישבו בכיסא שנועד להושיב תינוקות באמבטיה, אולם המטפלת ככל הנראה לא סגרה את רצועת הביטחון של הכיסא. בזמן שהתאומים היו באמבטיה עזבה אותם המטפלת והלכה לשירותים. כשחזרה מצאה את אחד התאומים טובע באמבטיה.

לאחר מכן זומנה המטפלת למשטרה כדי להשלים את החקירה. השוטרים התקשו לחקור את המטפלת שהיתה באותם רגעים במצב נפשי קשה. החקירה נמשכת ובמשטרה יבדקו האם המטפלת פעלה ברשלנות.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ