התחנה המרכזית בבאר שבע נסגרה בשל העדר אישור כבאות

לאחר ששני אנשים נפגעו קל בשריפה שפרצה במתחם התברר כי הוא פועל שלא בהתאם לדרישות שירותי הכיבוי. התחנה פונתה מנוסעים ביום שבו התנועה היתה ערה במיוחד

שירלי סיידלר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שירלי סיידלר

מפקד מחוז דרום בשירותי כבאות הוציא הערב (חמישי) צו סגירה לתחנה המרכזית בבאר שבע. זאת לאחר שהתגלה שהתחנה פועלת ללא אישור כבאות, בעקבות שריפה שפרצה במקום.

הערב פרצה דליקה בתקרת אחד האגפים בתחנה כתוצאה מקצר חשמלי. שני בני אדם שנפגעו קל משאיפת עשן נזקקו לטיפול רפואי והמתחם כולו פונה, ביום שבו היתה תנועת הנוסעים ערה במיוחד. לאחר שצוותי כבאות השתלטו על האש, התברר כי לתחנה אין אישור הכבאות הנדרש וכי היא פועלת שלא בהתאם לדרישות שירותי הכבאות.

לפי שירותי הכבאות, בעלי התחנה היו אמורים להגיע בתחילת השבוע הבא לשימוע בעקבות אי-עמידה בתנאים כתנאי מקדים לפני הוצאת צו הסגירה, אך בעקבות ישיבה בהשתתפות נציגי העירייה הוחלט לסגור את המקום מיד. מפקד המחוז בשירותי הכבאות, טפסר בכיר משה סויסה, ציין כי "מהלך מסוג זה נעשה בצורה מבוקרת וזהירה על מנת לא לפגוע בפרנסתם או בפרנסה של עובדי המקום, אך מנגד עומדת סכנה של חיי אדם, כך במידה ולא מתקיימות הדרישות מיד יוצא צו סגירה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ