צעיר בן 19 טבע למוות במאגר מים ליד ירושלים

ההרוג הוא שלום מארי, תלמיד ישיבה תושב שכונת רמת שלמה בבירה. בתחילת השנה שעברה טבע למוות צעיר נוסף באותו מאגר

יאיר אטינגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר אטינגר

צעיר תושב ירושלים טבע למוות היום (חמישי) בסכר בית זית ליד העיר. אחרי שעות של חיפושים בסיוע צוללים וסירות, משו הערב אנשי כוחות החילוץ ממאגר המים את גופתו של בן 19 שטבע במקום.

ההרוג הוא שלום מארי, תלמיד ישיבה תושב שכונת רמת שלמה בבירה, שנעדר מאז שעות אחר הצהריים. במאמצי חילוצו השתתפו כוחות גדולים של משטרה, זק"א, כיבוי אש, יחידת 669 ויחידת החילוץ עציון.

מאמצי החיפושים, היוםצילום: מד"א

רשף משנה דורון עדיקה, מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים בירושלים של שירותי הכבאות בעיר, סיפר כי כעבור שעתיים של חיפושים, ובסיוע פאראמדיק מגן דוד אדום המשמש צולל מתנדב, אותר הצעיר בתוך המאגר כשהוא ללא רוח חיים.

לדברי עדיקה, "לצערנו פעמים רבות אנחנו נקראים לאירועים כאלו, שמסתיימים בנפגעים בנפש ופצועים. כל זאת בגלל חוסר זהירות בכניסה למקווי מים לא מאושרים וכמובן, בהתאם, ללא שירותי הצלה". עדיקה ביקש מהציבור "לא להתפתות, גם בימים חמים, ולא להיכנס למקומות לא מוכרזים שאין בהם שירותי הצלה. ההבדל בין מקומות מוכרזים ועם שירותי הצלה  לפעמים זה ההבדל בין חיים למוות", דברי רשף משנה עדיקה.

בפברואר 2014 טבע למוות צעיר נוסף בסכר בית זית, אף הוא בחור ישיבה. מוקדם יותר החודש טבע צעיר בן 19 מחורה במאגר יתיר שבדרום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ