תושב לוד התלונן במשטרה: יהודים תקפו אותי באלות על רקע לאומני

שעות לאחר שעימאד אבו-שרך הגיש תלונה במשטרה, עצרו חוקרי משטרת לוד שלושה ערבים תושבי העיר בחשד למעורבות בתקיפתו. המשטרה מעריכה כי הוא הותקף על רקע סכסוך מקומי

ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

תושב לוד בן 56 הגיש הבוקר (ראשון) תלונה במשטרה לפיה הוא הותקף בידי שלושה יהודים בפתח ביתו. האיש, עימאד אבו-שרך, טוען כי השלושה תקפו אותו לפנות בוקר לאחר שזיהו כי הוא ערבי וברחו מהמקום.שעות לאחר האירוע, שוטרי תחנת לוד עצרו לחקירה שלושה ערבים תושבי לוד בחשד למעורבות באירוע. המשטרה מעריכה כי הוא הותקף בהמשך לסכסוך מקומי על רקע משפחתי. החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים.

עימאד אבו-שרך לאחר שהותקף

אבו-שרך הגיע להתפלל במסגד הגדול בלוד כשהוא לבוש בגלימה לבנה, ובתום התפילה עשה דרכו חזרה לביתו. לטענתו, בפתח הבניין שבו הוא גר בשכונת רמת אשכול שלושה אנשים תקפו אותו באלות ובבעיטות. לפי עדותו של אבו-שרך, הוא ניסה להתנגד לתוקפים, שברחו מיד לאחר מכן והותירו אותו מדמם במקום. לאחר מכן הוא פונה במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים אסף הרופא.

אבו-שרך טוען כי אינו מסוכסך עם אף אדם וכי אין סיבה שיותקף מסיבה אחרת פרט להיותו ערבי ומוסלמי.

חוקרים ממשטרת לוד הגיעו לבית החולים וגבו עדות מאבו שרך. לאחר מכן המשטרה פתחה בחקירה, ובדקה אם מדובר בתקיפה על רקע לאומני כפי שהאבו-שרך טוען או בתקיפה על רקע סכסוכים פנימיים בתוך החברה הערבית, לרבות בקרב התנועה האסלאמית. בצהריים כאמור נעצרו שלושה ערבים תושבי לוד בחשד למעורבות באירוע.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ