נעה שפיגל
לי ירון

שלושה בני אדם נהרגו היום (חמישי) בתאונות דרכים ברחבי הארץ. הולך רגל בן 13 נהרג בטייבה לאחר שנפגע ממכונית. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, שם נקבע מותו. בוחני תאונות דרכים של משטרת מרחב שרון עכבו את הנהג לחקירה.

בתאונה נוספת, גבר בשנות ה-60 לחייו נהרג לאחר שנלכד ברכבו בעקבות תאונה עם משאית סמוך למחלף חורשים בכביש 6. חובש מד"א דניס פולקוב סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו את נהג הרכב הפרטי לכוד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד. במקביל לפעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעה שלו היתה קשה מאוד ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נהג המשאית נבדק במקום ולא נזקק לטיפול רפואי".

עובד זר כבן 30 נהרג במשוב רמות ליד הכנרת לאחר שהטרטור בו נהג התהפך בכביש 92. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני במקום, אך לאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו. פרמדיק מד"א אלי בן סימון סיפר: "כשהגענו למקום ראיתי בסמוך לטרקטור גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן נאלצנו לקבוע את מותו". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ