אוכלי חינם? עכשיו תוכלו להירשם לדיונים בכנסת

טופס ההרשמה למוזמנים לדיונים בוועדות מאפשר לבחור מתוך תפריט כי הם מייצגים "אוכלי חינם". מהכנסת נמסר: נפלאות דרכי המחשב, וכל אחד יכול לנסות ולהירשם בכל שם מטורלל שעולה בדעתו

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נעה שפיגל
נעה שפיגל

המוזמנים לחלק מישיבות ועדות הכנסת יכולים הצהיר שהם מייצגים "אוכלי חינם". ניסיון "הארץ" להזמין מקום בוועדה לקידום מעמד האשה תחת שם הארגון "אוכלי חינם" נחל הצלחה והתקבל אישור לרישום, אולם אחרי שליחת ההזמנה מכן נמחקה האפשרות להזמין מקום תחת הגדרה זו.

מדוברות הכנסת נמסר: "נפלאות דרכי המחשב, וכמובן שכל אחד יכול לנסות ולהירשם בכל מערכת ממוחשבת בכל שם מטורלל שעולה בדעתו. נערכה בדיקה והנושא טופל".

הזמנה לדיון בוועדה למעמד האשהצילום: צילום מסך אתר הכנ

המעוניינים להירשם לדיונים בוועדות הכנסת צריכים למלא טופס הזמנה שנשלח אליהם, הכולל פרטים אישיים שונים. בין היתר, המוזמן צריך לבחור מתוך תפריט מוגדר איזה ארגון או מוסד הוא פועל. בדיקה העלתה כי לצד אפשרויות כמו אוניברסיטאות, ארגונים חברתיים או עסקיים, מי שיקיש את האותיות הראשונות במלה יוכל להגיע בקלות לקטגוריה של "אוכלי חינם".

הקטגוריה מופיעה בהזמנה לדיון של ועדת המדע והטכנולוגיה, וכן בהזמנה של הוועדה לקידום מעמד האשה ולשוויון מגדרי שעתידות להתקיים היום (שני). לעומת זאת, בהזמנה לישיבה של ועדת חוק חוקה ומשפט הצפויה להתקיים היום אין אפשרות כזאת. 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ