צעיר נפצע קשה מאוד מקרש שנפל על ראשו מבניין בשיפוצים בחולון,שלושה נעצרו

שכנים סיפרו שאתמול ראו פועלים משליכים קרשים מהפיגומים באתר. הפצוע, בן 21 מבניין סמוך, נפגע כשרכב על אופניים חשמליים ברחוב אצ"ל

בר פלג
בר פלג
כתב "הארץ" בגוש דן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זירת התקרית בחולון, היום. הקרש שנפל מאחורי האופנוע
זירת התקרית בחולון, היום. הקרש שנפל מאחורי האופנועצילום: תיעוד מבצעי מד"א
בר פלג
בר פלג
כתב "הארץ" בגוש דן

רוכב אופניים חשמליים נפצע אתמול (רביעי) באורח קשה מאוד מקרש שנפל על ראשו מפיגום גבוה בבניין בשיפוצים ברחוב אצ"ל בחולון. המשטרה פתחה בחקירה, ועיכבה לחקירה חמישה אנשים. מנהל העבודה בשנות ה-30 לחייו ושני פועלים בשנות ה-50 לחייהם נעצרו בגין פציעה או חבלה בנסיבות מחמירות, ויובאו מחר להארכת מעצר בבימ"ש השלום בתל אביב. שני המעוכבים הנוספים לא קשורים לתקרית. משרד העבודה סגר את האתר.

הפצוע, בן 21 המתגורר בבניין הסמוך למקום, נפגע כשרכב על אופניו בקרבת הבניין. הוא פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב.

הפיגומים מהם נפל הקרש בחולון. מותו של הפצוע בתקרית נקבע אתמולצילום: בר פלג

עד ראייה סיפר כי הפועלים ניסו לפרק תקרת פיגום בקומה התשיעית והאחרונה של הבניין כשהקרש נפל. שכנים סיפרו כי אתמול ראו במקום פועלים משליכים קרשים מגובה. "יום לפני זרקו קרשים בגינה, באמת חשבתי שיכול לקרות פה משהו", סיפרה אחת השכנות.

חובש רפואת חירום במד"א אריה פרקש סיפר שהגבר היה חסר הכרה כשהגיע למקום. "אזרחים שהיו במקום סיפרו לי שהוא נפגע בראשו מקרש שנפל מגובה. הענקתי לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימום וסיוע נשימתי והוא פונה במהירות לבית חולים בניידת טיפול נמרץ של מד"א כשהוא מונשם", אמר.

ממשרד העבודה והרווחה נמסר כי "מפקח מטעם מינהל הבטיחות במשרד העבודה והרווחה הגיע למקום וחבר לכוחות המשטרה עם קבלת ההודעה על המקרה. עם הגיעו למקום התקרית, נפתחה חקירה והוטל על הקבלן צו מיידי להפסקת העבודה. אתר הבנייה אינו מוסדר ומדווח למינהל הבטיחות, ועל כן יישאר סגור עד להסדרתו מול הגורמים המקצועיים ומינוי מנהל עבודה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ